Blog
Krótko mówiąc
Kuba Rozpruwacz
Kuba Rozpruwacz Patrzę, słucham, myślę
7 obserwujących 1639 notek 220246 odsłon
Kuba Rozpruwacz, 24 listopada 2017 r.

Wolne Sądy!

Brońmy niezłomnie tych wspólnych wartości wokół których się zgromadziliśmy, brońmy sądów i brońmy nas samych - przemawiał przed Pałacem Prezydenckim konstytucjonalista Marcin Matczak. - Nie dajmy złamać konstytucji i nie dajmy złamać siebie - zwracał się manifestantów domagających się wycofania z Sejmu prezydenckich projektów ustaw o Krajowej Radzie Sądownictwa i Sądzie Najwyższym.

Demonstrujący skandują: "Wolne sądy, wolne wybory, wolna Polska". Na transparentach widać napisy: "A ja wolność kocham ponad wszystko". Według organizatorów o godzinie 19 protesty rozpoczęły się w 123 miejscach, nie tylko w Polsce, ale także w Chicago, Dublinie, Kopenhadze, Londynie czy Zagrzebiu. Manifestanci domagają się wycofania w Sejmu prezydenckich projektów ustaw o Krajowej Radzie Sądownictwa i Sądzie Najwyższym.

image

imageSkomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Komentatorów o mentalności Homo PiSowieticus zachęcam do przeniesienia się na blogi proreżimowych blogerów. Można je łatwo znaleźć na czele SG. Bluzgi trolli o horyzontach myślowych niewolników, pracujących dla Nowogrodzkiej lub Kremla będą wykasowane.

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • 1.Walczy z pedofilią? Myślę, że nie tyle w pedofilią co z tuszowaniem pedofilii przez KK....
  • Lepiej zagłosuj na Demokratów
  • @Andrzej Jeziorowski Pytanie jaka część Polaków da się oszukać.

Tematy w dziale