Blog
Krótko mówiąc
Kuba Rozpruwacz
Kuba Rozpruwacz Patrzę, słucham, myślę
7 obserwujących 1639 notek 220246 odsłon
Kuba Rozpruwacz, 9 lutego 2018 r.

Przekręty, kłamstwa, kręcenie lodów

Gdy byli w opozycji, ostro krytykowali wysokie odprawy dla odchodzących szefów spółek skarbu państwa. Dzisiaj politycy PiS nabierają wody w usta i na ten temat rozmawiać nie chcą. Temat wrócił przez dymisję Wojciecha Jasińskiego ze stanowiska prezesa PKN Orlen, który może liczyć nawet na 190 tysięcy złotych odprawy.

Politycy PiS pytania o odprawę dla Jasińskiego zbywają. "Nie mam pojęcia", "to jest jego decyzja" - ucinają.

Wiceminister energii Grzegorz Tobiszowski o powodach odwołania prezesa Jasińskiego mówić nie chce. Mówi wyłącznie o "pewnych kwestiach". - Dla mnie te kwoty są gorszące - mówił jeszcze cztery lata temu w studio TVN24, kiedy był jeszcze w opozycji, komentując odprawy dla prezesów państwowych spółek.

Medialną burzę politycy PiSu rozpętali po zatrudnieniu Igora Ostachowicza, doradcy premiera Donalda Tuska, w Orlenie. - Jest to przykra sytuacja. Zastanawiam się, co czują wszyscy ci, którzy będą tankować na stacjach. Tyle i tylko tyle - mówiła wówczas Beata Kempa z Solidarnej Polski. - Ludzie Platformy obławiają się na majątku publicznym. Nie mają żadnych zahamowań, żeby brać astronomiczne odprawy - grzmiał w 2014 roku Zbigniew Kuźmiuk (PiS).

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Komentatorów o mentalności Homo PiSowieticus zachęcam do przeniesienia się na blogi proreżimowych blogerów. Można je łatwo znaleźć na czele SG. Bluzgi trolli o horyzontach myślowych niewolników, pracujących dla Nowogrodzkiej lub Kremla będą wykasowane.

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • 1.Walczy z pedofilią? Myślę, że nie tyle w pedofilią co z tuszowaniem pedofilii przez KK....
  • Lepiej zagłosuj na Demokratów
  • @Andrzej Jeziorowski Pytanie jaka część Polaków da się oszukać.

Tematy w dziale