Blog
Krótko mówiąc
Kuba Rozpruwacz
Kuba Rozpruwacz Patrzę, słucham, myślę
6 obserwujących 1586 notek 210465 odsłon
Kuba Rozpruwacz, 13 marca 2018 r.

PiC zarżnie sklepikarzy

Nie wiem czy ustawa PiCu dotycząca zakazu handlu w niedziele wpłynie na obroty marketów i ilość osób zatrudnionych w marketach. Domyślam się, że wpłynie, ale to się okaże w najbliższych miesiącach. Zresztą, co mnie obchodzą markety?

Gorzej, że wpłynie to na dochody mniejszych sklepów, a te nie wiem czy sobie poradzą. W setkach/tysiącach małych galerii, w których część stoisk to sklepy rodzinne w weekend robiło się największe obroty. A teraz jeden z dni weekendu odpadł i wątpliwe, by te zakupy przeniosły się na inne dni tygodnia. Polacy jak wiadomo są najdłużej pracującym narodem w Europie i nie będą robić zakupów w tygodniu (poza bezrobotnymi z „elektoratu pińcet plus”).

Ktoś powie – przecież właściciele mogą otworzyć swoje sklepiki w galeriach. Owszem, tylko po co skoro market i duże sklepy są zamknięte, więc nikt nie przyjdzie?

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Komentatorów o mentalności Homo PiSowieticus zachęcam do przeniesienia się na blogi proreżimowych blogerów. Można je łatwo znaleźć na czele SG. Bluzgi trolli o horyzontach myślowych niewolników, pracujących dla Nowogrodzkiej lub Kremla będą wykasowane.

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Zastraszonymi łatwiej się rządzi
  • Głupstwa
  • To tylko Sumliński Cudów bym nie oczekiwał A Cenckiewicz z zasady chwali tylko to co sam napisał

Tematy w dziale