Blog
Krótko mówiąc
Kuba Rozpruwacz
Kuba Rozpruwacz Patrzę, słucham, myślę
5 obserwujących 1582 notki 209848 odsłon
Kuba Rozpruwacz, 13 marca 2018 r.

Przestępcy będą wiać do Irlandii?

Irlandzki sąd powątpiewa, czy Polak w Polsce może liczyć na sprawiedliwy proces. Dlatego tymczasowo wstrzymuje decyzję o wydaniu polskiego obywatela podejrzanego o udział w zorganizowanej grupie przestępczej. Sąd ekstradycyjny w Irlandii (High Court of Justice) - zażąda w przyszłym tygodniu od Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości, aby wydał orzeczenie na temat skutków ostatnich zmian w polskim sądownictwie. Dopiero wtedy sąd w Dublinie ma podjąć decyzję w sprawie ekstradycji Polaka.

Sebastan Kaleta i Marcin Warchoł z PiCu w odpowiedzi strugają wariata, a przestępcy będą wiać do Dublina. Sądy europejskie nie będą uznawać polskich sądów, a polscy skazani będą odwoływać się do Strasburga i Strasburg będzie nakazywał uwolnienie skazanych i wypłatę im odszkodowań.  A PiCe strugają wariata.

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Komentatorów o mentalności Homo PiSowieticus zachęcam do przeniesienia się na blogi proreżimowych blogerów. Można je łatwo znaleźć na czele SG. Bluzgi trolli o horyzontach myślowych niewolników, pracujących dla Nowogrodzkiej lub Kremla będą wykasowane.

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Prościej powiedzieć: Wszyscy jesteście durniami!
  • Dobre!
  • Rozbisurmanił się ten Putin, jak mu Amerykanie popuścili.

Tematy w dziale