Blog
Krótko mówiąc
Kuba Rozpruwacz
Kuba Rozpruwacz Patrzę, słucham, myślę
5 obserwujących 1407 notek 181816 odsłon
Dział: Polityka

- Czy Prezes Kaczyński wie, że kandydat na Prezydenta Gdyni PiS, poseł Horała,był autorem ustawy obniżającej wymagania członków rad nadzorczych w SSP, by mogli się tam znaleźć jego koledzy z PiS? To jak, Poseł Horała może...

0 0 12.07.2018
Dział: Polityka

- Marta Kożuchowska-Warywoda jest na liście osób, które jeździły do Brukseli nadawać na Polskę - stwierdza Krystyna Pawłowicz. Czarna lista sędziów, którzy byli w Brukseli została przez Krystynę Pawłowicz rozdana na posiedzeniu...

3 0 11.07.2018
Dział: Polityka

Jak jeszcze raz usłyszę w mediach jakiegoś posła PO, który deklaruje, że PO nie zamierza robić żadnego puczu to rzucę butem w telewizor. Niech Jarosław Pucz-Kaczyński się tłumaczy z bredni, które wymyśla na poczekaniu.

3 0 10.07.2018
Dział: Polityka

W sieci znalazło się niezwykłe internetowe narzędzie – dzięki niemu i Ty możesz zostać paskowym! https://pasek-tvp.pl/ Korzystajcie póki nie zablokowali dostępu. Kurwski raczej nie ma poczucia humoru.

3 0 10.07.2018

O mnie

Komentatorów o mentalności Homo PiSowieticus zachęcam do przeniesienia się na blogi proreżimowych blogerów. Można je łatwo znaleźć na czele SG. Bluzgi trolli o horyzontach myślowych niewolników, pracujących dla Nowogrodzkiej lub Kremla będą wykasowane.

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @dworu cesarskiego Nie twoja?! Ale głowę chyba masz? To powiedz choć jeden argument za tym...
  • Ślepiec
  • Nie da się ukryć, że Nowogrodzka będzie wydawać wyroki. Takie czasy.