3 obserwujących
85 notek
42k odsłony
214 odsłon

Foltynowicz.Manipulacja z nienawiści.

Wykop Skomentuj8

Szanowny bloger Foltynowicz , popełnił był notkę https://www.salon24.pl/u/foltynowicz/922668,kto-podklada-noge-jaroslawowi-kaczynskiemu

 Notka jak notka, każdy kto czytuje tego blogera wie że należy się spodziewać manipulacji i innych chwytów marketingowych. 

Nie inaczej jest w tym przypadku.Autor cytuje gw i parę jeszcze autorytetów takich jak Kolenda słysząca frazę o prawdziwych Polakach której nikt inny nie słyszał , ba nawet mikrofony nie wyłapały.

  Autor dostrzegł o zgrozo zdjęcie Jarosława i Lecha Kaczyńskich cyt." pośród fotografii uczestników Strajku sierpniowego". No myślę sobie jeśli to wystawa o strajku 1980 to faktycznie Lech był , Jarosława nie było , był wówczas we Wrocławiu.Pomyślałem że może wystawa obejmuje jakiś szerszy kontekst bo nie raz widziałem na wystawach o sierpniowym strajku osoby których tam nie było a które z sierpniem są kojarzone.Sprawdzam sobie i widzę tytuł wystawy: Znaki wolności.O trwaniu polskiej tożsamości. 

  I teraz przestaję rozumieć o co chodzi Foltynowiczowi.Boć przecież zasług dla utrwalnia polskiej tożsamości nie można odmówić ani Annie Walentynowicz ani Lechowi i Jarosławowi Kaczyńskiemu.

 A może po prostu Foltynowiczowi chodzi tylko o to by splunąć jadem na ludzi do których nienawiść mu zaszczepiono.

  

Wykop Skomentuj8
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Salon24 news

Co o tym sądzisz?