3 obserwujących
87 notek
42k odsłony
379 odsłon

Dlaczego gęgacze gęgają , czyli co kupiliśmy.

Wykop Skomentuj18

 Ledwie skończyła się konferencja prasowa po rozmowie Duda - Trump , do boju wyruszyli gęgacze.Ludzie którzy albo z głupoty albo za srebrniki uwierzyli że najlepiej bezpieczeństwo zapewnić siedząc cicho i trzymając się spódnicy mutti Angeli albo wujaszka Włodymira. Rozbawił mnie szczególnie potomek sowieckiego kolaboranta porównując jakieś rosyjskie prototypy do samolotu który już lata i jest na wyposażeniu niektórych armii.Widać tatuś wpoił wiarę w wielką potęgę ojczyzny komunizmu a synuś jakoś nie chce przyjąć do wiadomości że ta potęga, technologicznie nadal jest jakieś 10-15 lat za murzynami z USA.Tyle właśnie Panie Schnepf upłynie nim Rosja opanuje technologię Stealth w stopniu pozwalającym na produkcję samolotów w tym systemie.A minie trzydzieści zanim Rosja opracuje to co w USA jest już na etapie testów końcowych czyli sterowanie przez F 35 bezpośrednio kilkudziesięcioma dronami bojowymi.

  Rozgadałem się a gardło po bronchoskopii nadal boli.Zatem krótko o skutkach wizyty ( i także wcześniejszych działań) prezydenta Dudy.Wprowadzenie do użytku zakupionych Himarsów , Patriotów oraz F 35 , także przebazowanie do Polski amerykańskiej eskadry dronów kilerów , co osiągniemy w perspektywie 6-7 lat, spowoduje olbrzymią zmianę układu sił w naszej części Europy.Mówiąc wprost , każda akcja sowiecka rozpoczęta z okręgu kaliningradzkiego zakończy się tym że w ciągu 24 godzin na terenie tego okręgu, zostaną rozpieprzone sowieckie systemy łączności, dowodzenia, radiolokacji oraz opl.

Oczywiście, oficjalnie żaden polityk czy wojskowy tego nie potwierdzi ale Władymir i Angela już wiedzą.Wiedzą że nie będą w stanie zrealizować wspólnego nadzoru nad Tenkrajem. To dlatego w niemieckich polskojęzycznych gazetach i portalach , w ruskim Sputniku , zaprzyjaźnionych telewizjach, wśród dużej części obecnych na S24 pożytecznych idiotów lub miłośników rubelków, będą pisać że a to za drogo , a to Panie amerykany nas dymają na kasę , a to że mutti Angela się zdenerwuje i będzie się czepiać o praworządność ( oczywiście praworządność w Tenkraju jest wtedy kiedy rządzący słuchają rad mutti).A Polska jest po prostu w tym miejscu w którym powinna być ze względu na SWOJE INTERESY GEOPOLITYCZNE.Zdziwieni ? Do tej pory Polska takich interesów nie miała ? Nie miała bo rządzący poprzednio politycy z CDU fur Polnische , nawet nie wiedzieli że takie coś jak interes geopolityczny można realizować.

 Także tego, trzeba zdjąć czerwone i tęczowe okulary i przyswoić mądrość życiową Komendanta , Polska albo będzie silna , albo jej nie będzie.


Wykop Skomentuj18
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale