Blog Kwardiana
Lepiej potknąć się o prawdę, niż ją ominąć.
1 obserwujący
10 notek
5003 odsłony
169 odsłon

Rektor Śląskiego Uniwersytetu Medycznego jak kapłan egipski

Film Faraon
Film Faraon
Wykop Skomentuj4

Nauka historycznie była w rękach kapłanów. Kolejno egipskich, babilońskich, a także greckich (pitagorejczycy byli organizacją religijną). Podstawą wykształcenia w średniowiecznej Europie były Sztuki Wyzwolone, celem których było odwzorowanie sztuki w nauce, opublikowane przez benedyktyńskiego mnicha Kasjodora. Pierwszym polskim uczonym był mnich Erazm Witelon pochodzący ze Śląska.

Ze zdumieniem dowiaduję się, że: – Śląski Uniwersytet Medyczny jest instytucją, na której nie są i nie będą popierane zachowania o charakterze homofobicznym. Czyżby statystyka według Śląskiego Uniwersytetu Medycznego została umieszczona w kategorii nauk humanistycznych, bo ja sądziłem, że należy do Quadrivium i obejmuje arytmetykę..

– Badania berlińskiego Instytutu im. R. Kocha pokazują, że geje stanowią w Niemczech 60 proc., w Kanadzie 70 proc., a w Indiach 86 proc. chorych na AIDS. Ponadto aktywni geje 4 razy częściej popadają w depresję, 5 razy częściej w nikotynizm, 6 razy częściej próbują popełnić samobójstwo. Żyją przeciętnie, zależnie od form i intensywności swojej aktywności, o 8-20 lat krócej niż pozostali mężczyźni – podano na innym slajdzie podczas wykładu (za wpolityce.pl). 


Na podstawie felietonu Dorzeczy: https://dorzeczy.pl/kraj/121914/slaski-uniwersytet-medyczny-pracownik-zwolniony-za-wyklad-homoseksualizm-a-zdrowie.html

Wykop Skomentuj4
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale