Blog
Daleko od szosy
Leszek Górecki
0 obserwujących 6 notek 965 odsłon
Leszek Górecki, 3 lutego 2007 r.

Geje chcą dyskryminacji

Brytyjski rząd przeforsował ustawę, która mówi, że nikt nie może być ze względu na swoją orientację seksualną dyskryminowany w dostępie do dóbr i usług.

Środowiska gejowskie zorientowały się , że antydyskryminacyjna ustawa działa w obie strony i niektórym homoseksualistom już się przestała podobać. Głośno protestuje zwłaszcza gejowski przemysł turystyczno-rozrywkowy.

Hotele i pensjonaty dla homoseksualistów będą miały obowiązek przyjmować pary heteroseksualne, zakazane będą kluby i imprezy tylko dla homoseksualistów, a nawet ogłoszenia mówiące „gay only”. A obroty tego przemysłu są niebagatelne: szacunkowe dane mówią o ponad 3,5 miliarda funtów rocznie; z samych tylko Stanów Zjednoczonych co roku przyjeżdża do Wielkiej Brytanii prawie 150 tysięcy homoseksualnych turystów.

Co więcej, homoseksualiści są uważani za dobrych klientów, bo zarabiają zwykle powyżej średniej, a z racji braku zobowiązań rodzinnych mogą więcej przeznaczać na rozrywki.

"Jesteśmy wyjątkowym miejscem i przyjmujemy tylko gejów i biseksualistów. Jeśli wejdzie w życie ta ustawa, obawiam się, że będziemy musieli zamknąć nasz hotel. Tzw. ustawa antydyskryminacyjna jest tak naprawdę dyskryminacyjną, bo dyskryminuje gejów" - mówi dziennikowi "The Times" John Bellamy, który prowadzi hotel Hamilton Hall w Bournemouth w południowej Anglii.

 

 

Quo vadis Europo?!

 

artykuł w Dzienniku

 

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Ostatnie komentarze

  • a to dziwne dlaczego uważasz, że cytowana wypowiedź, która znalazła się na portalu...
  • odkłamać historię będzie ciężko Samo odkłamywanie trwa bardzo długo, w tym przypadku...
  • Dziś ta sprawa dobrze jest opisana w Dzienniku. Ludzie powinni wiedzieć. Pozdrawiam.

Tematy w dziale