Blog
lozaszydercow
Waldorf and Statler
Waldorf and Statler Conrad Waldorf and Jerry Statl
0 obserwujących 368 notek 154707 odsłon

Moje ostatnie komentarze

@NOO KELA Ameryki nie odkryła. U nas to już było w postaci: czy się stoi czy się leży, dwa tysiące się należy. Ale dzięki za informację, fiński spektakl też może być ciekawy. Trzeba dokupić popcornu.
@NOWY123 1. A jakiej opcji do wyboru brakło? Oczywiście tej dającej ludziom prawdziwą wolność. 2. Doskonale wiemy czym zatkali czarną dziurę Rostowskiego. Tylko że to nie jest usprawiedliwienie dla nowych farmazonów.
@DODAMIE Zawsze doceniamy trud i wysiłki rządzących. To są wiele wyzywania przed którymi tacy mali ludzie jak my padamy na twarze z trwogą i bulem. Doceniamy każdego jednego tytana intelektu bez względu na szyld partyjny. Np. w temacie...
@NATENCZAS WOJSKI... Gdzie tam Radek ociera swoje mężostwo stanu i czy to nie chodzi czasem o tę słynną amerykańską łaskę marszałkowską to jedna tylko Anka Apple raczy wiedzieć. Grunt że robi to koszernie tzn z atestem Mosadu....
@KAROL123 Patrz Pan jak ten czas leci. Czy z tym Ku...a to chodzi Panu może o Kukiza? Pewie będzie o czym pisać ale teraz jednak kopmy leżących :-)


O mnie

Ostatnie komentarze

  • @SLAWEK SZTOMPKA Jednoznacznie wieloznaczne. Pozwoli Pan, że użyjemy w przyszłości :)
  • @NOWY123 To o czym piszesz to żaden wybór. Cały czas zarobione przez nas pieniądze musimy...
  • @NOO KELA Ameryki nie odkryła. U nas to już było w postaci: czy się stoi czy się leży, dwa...