Maksymilian
Po pierwsze, BÓG. Po drugie - Ojczyzna.
10 obserwujących
100 notek
71k odsłon
3349 odsłon

Powody, dla których nie oddam głosu na Prawo i Sprawiedliwość

Wykop Skomentuj204


Przed ostatnimi wyborami politycy obecnej władzy obiecali powstrzymanie fali nielegalnych imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki. Tymczasem obserwuje się coraz więcej przybyszów z tych rejonów. Premier Szydło na zeszłorocznym spotkaniu z przedsiębiorcami w Krynicy obiecała im wsparcie w postaci pracowników ze Wschodu. Pracodawcy skarżyli się, że brakuje pracowników, na co usłyszeli odpowiedź z jej ust o przygotowywanych przez rząd zmianach, które pozwolą bardziej otwierać się na tanią siłę roboczą. 


Dziękuję prezydentowi i rządzącym za reformę wymiaru nie-sprawiedliwości. Należą się im wszystkim brawa, owacje i kwiaty. Za dezubekizację i przywracanie emerytur esbekom, za dalszą samowolę członków „nadzwyczajnej kasty”. Dekomunizacja pełną gębą!


Ciekawi mnie kiedy zakończy się śledztwo smoleńskie. Czy w ogóle zakończy się i zostaną przedstawione jego wyniki? Ostatnimi czasy nic nie słyszę w tej materii. Słyszę za to o bazach US Army w Polsce. Kogo obcy żołnierze będą bronić? Polaków przed Rosjanami? Czy Żydów przed Polakami, których przybywa coraz więcej. Dziennikarze izraelscy są w szoku, jak łatwo otrzymać polskie obywatelstwo odkąd władzę przejął marszałek, syn Żyda socjalisty.


Po „repolonizacji mediów”, za radą rudej pani, po reformie „mediów narodowych” wciąż oglądamy tureckie seriale. Zapewnia się nam rozrywkę najniższego lotu, z żenującymi przyśpiewkami i imitacją muzyki, z kabaretami, których poziom intelektualno-moralny jest gorzej niż mierny.


Czego potrzeba ludziom, których na samym początku rządów poddano inwigilacji i kontroli, zmuszając do rejestracji numerów telefonicznych na kartę? ACTA II dopełni dzieła kontroli umysłów i wolności słowa. Uczelnie wyższe już zostały urobione. Powoli zabiera się nam naszą wolność. Poprawnie – Polacy sami ją oddają, sprzedając... Jako najbardziej rozbrojony naród w Europie. Jeśli ktoś ma w tym kraju broń, to chyba jedynie były esbek.


Wrócę do leków i „leczenia” pacjentów. Czy istnieje odgórna kontrola nad stanem aptecznych chemikaliów? Niedawno spotkałem się z odmową lekarza specjalisty dotyczącą wypisywania leków najnowszej generacji. Powód podał tylko jeden – szkodzą jeszcze bardziej niż obecne. Ulotki stają się coraz dłuższe, a czcionka coraz mniejsza... Chorych pasie się antybiotykami i sterydami. Na zdrowie!


Program przymusowych szczepień doskonale wpisuje się w istotę swobód obywatelskich. Tak, Polakom przysługuje prawo, w świetle pokracznie rozumianej sprawiedliwości, do decydowania o tym, czy rodzice wyrażają zgodę na szczepienie swego dziecka. Stąd droga do eutanazji.


Pacjentów traktuje się przedmiotowo, zawłaszczając ich wolność. To lekarz decyduje o zabiciu dziecka przebywającego na leczeniu w szpitalu. To nazywa się eutanazją, czyli uśmiercaniem, pozbawianiem prawa do życia, odbierając rodzicom prawo do posiadania dziecka i decydowania, w której placówce będzie leczone. Na przykład po zaistnieniu komplikacji wywołanych podaniem szczepionki.


Gdyby ktoś chciał skorzystać z możliwości odebrania życia swemu nienarodzonemu dziecku, ma takie prawo. W świetle prawa. Antypolskiego i antyludzkiego. Prezes wytłumaczył w Jachrance swym poddanym na czym polega zależność między figurowaniem na liście wyborczej a obroną życia dziecka poczętego. 


Ot, taką mamy sanację: żydowsko-socjalistyczną. Jej fundamentem jest „judeochrześcijaństwo”, czyli bzdura bez pokrycia w Biblii, jak również w stosunkach między Kościołem i Żydami oraz Polakami i Żydami. Stary Testament zapowiada Nowy. Nowy wypełnił Stary. Taka jest droga Kościoła, sens i siła płynące z Objawienia. Z drugiej strony mamy Talmud, czyli tradycję ludzką, znoszącą Słowo Boże, za krytykę czego śmierć poniósł Zbawiciel, Jezus Chrystus. Między innymi w taki sposób rządzący i ich funkcjonariusze dziennikarscy robią z Polaków idiotów (choć moim zdaniem wg Platona jest dokładnie na odwrót. To rządzący i ich służalcy przyczyniają się do szkody państwu).
Wykop Skomentuj204
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka