9 obserwujących
81 notek
59k odsłon
86 odsłon

Wrocław Poligon dla policji

Wykop Skomentuj

Od kilku dni (2-3) nie da się otworzyć okna, pomimo upałów, ponieważ powietrze jest przeszywane nieustannie dźwiękiem syren "pojazdów uprzywilejowanych". Dzisiaj ukazał się artykuł w Gazecie Wrocławskiej uchylający nieco rąbka tajemnicy

"- Pełno policji przy stadionie. Dziś jakiś mecz? - pyta nasz Czytelnik Paweł.

Kibiców uspokajamy. Nie ma dziś żadnego meczu, o którym zapomnieliście, nie dzieje się również nic nadzwyczajnego.

- Działania przy stadionie to ćwiczenia wydziału prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu – informuje st. sierż. Paweł Noga z biura prasowego wrocławskiej policji."

To bardzo ciekawe! Od miesięcy na stadionach nie było kibiców, obecnie przepisy pozawalają na wejście max 50% kibiców, a na stadionach nigdy nie ma tylu kibiców ilu by sobie życzyły władze klubów. Prawdę mówiąc na stadiony przychodzi teraz garstka kibiców co przypomina żałosną grupkę kibiców rozproszonych na stadionie jak na meczach egzotycznych dyscyplin sportowych - krykiet, czy gra w kulki.

Ja oczywiście wiem, że polska policja pozazdrościła sprawności policji australijskiej i ćwicząc przed Marszem Niepodległości i demonstracjami protestujących przeciwko uciskowi władz, chcą doprowadzić polskie policyjne siły do tej sprawności i bezwzględności (kliknij).

 

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale