11 obserwujących
142 notki
80k odsłon
  262   0

Zgoda na seks vs zgoda na szczepienie

Zainspirował mnie do tej notki wpis pewnego blogera:


Michael (@ HegKong @ gab.com)
@HegKong
Zgoda na szczepienie nie różni się od zgody na seks. Wcześniej musi być dobrowolne i żadne nie może być wymuszane. Obydwa dotyczą integralności cielesnej i posiadania władzy nad tym, co dzieje się z twoim ciałem. Przymusowe szczepienia to forma gwałtu medycznego.

Co się dzieje z propagandą proszczepionkową? Na każdym kroku, na ulicy w formie banerów, na przystankach, w radiu, w telewizji, w prasie, wreszcie w Internecie spotykamy się z namawianiem wszystkich do masowych szczepień. Formy zachęt są rozmaite. Od obiecanek w postaci wydania "paszportu szczepienia", który umożliwi wejście na pokład samolotu, podróżowanie, wynajęcie pokoju w hotelu itp. po podprogowe pranie mózgu pokazując jak to nasi ulubieńcy z Pudelka się szczepią oraz obiecanki w postaci powrotu do normalności po "wyszczepieniu" 70% bydła. Nikt nie wymienia zagrożeń związanych ze szczepieniem, nikt w tych notorycznych kampaniach, których początki można datować już na marzec zeszłego roku, nie wspomina o możliwości zapadnięcia na paraliż, na wstrząs anafilaktyczny, na wyłączenie z życia i pracy przez kilka do kilkudziesięciu dni z powodu bólów, obrzęków, osłabienia. 

Celebryci, dla zmylenia nas zwani lekarzami, rozsiewają przed nami świetlaną przyszłość gdy już się zaszczepimy, mówią, że to jest bezpieczne, że ratujemy tym aktem świat nie wspominają jednak ani słowem, że "szczepienie" nie gwarantuje, że nie zachorujemy, nie zapobiegnie transmisji wirusa, że "pandemia" nadal będzie trwać w najlepsze, bo cele pandemii są inne niż nam się wmawia w mainstreamowych mediach.

Ja nie widzę żadnej różnicy między zgodą na seks, a świadomą zgodą na szczepienie. W obu przypadkach dysponujemy własnym ciałem. A teraz zamień w powyższym słowo szczepienia masowe na "orgia", zamień słowo szczepionka na słowo "seks".

Gdyby nas rząd namawiał do seksu:

Co się dzieje z propagandą PROSEKSUALNĄ? Na każdym kroku, na ulicy w formie banerów, na przystankach, w radiu, w telewizji, w prasie, wreszcie w Internecie spotykamy się z namawianiem wszystkich do ORGII. Formy zachęt są rozmaite. Od obiecanek w postaci wydania "paszportu SEKSUALNEGO", który umożliwi wejście na pokład samolotu, podróżowanie, wynajęcie pokoju w hotelu itp. po podprogowe pranie mózgu pokazując jak to nasi ulubieńcy z Pudelka UPRAWIAJĄ SEKS oraz obiecanki w postaci powrotu do normalności po "ORGII" 70% bydła. Nikt nie wymienia zagrożeń związanych z SEKSEM, nikt w tych notorycznych kampaniach, których początki można datować już na marzec zeszłego roku, nie wspomina o możliwości zapadnięcia na SYFILIS, na HIV, na OSTRACYZM SPOŁECZNY i represje w pracy przez kilka do kilkudziesięciu dni z powodu objawów "wiadomojakiejchoroby"

Celebryci, dla zmylenia nas zwani lekarzami, rozsiewają przed nami świetlaną przyszłość gdy już się SPARZYMY, mówią, że to jest bezpieczne, że ratujemy tym aktem świat nie wspominają jednak ani słowem, że "SEKS" nie gwarantuje, że NE BĘDZIEMY SAMOTNI, nie zapobiegnie ALIENACJI, że "pandemia" nadal będzie trwać w najlepsze, bo cele pandemii są inne niż nam się wmawia w mainstreamowych mediach.

Czy jeśli nie zaszczepimy się i w efekcie nie otrzymamy "paszportu szczepienia" to jest to wymuszony seks? Czy jeśli zwolni nas z pracy pracodawca za brak "paszportu", to czy nie można tego porównać do pracy za seks? Czy wyjazd nad morze albo w góry będzie się wiązał z obowiązkowym (niechcianym) seksem? Może warto by wdrożyć przepisy w Kodeksie Karnym i karać wszystkich tych alfonsów szczepionkowych? Te burdel mamy w burdelkraju. Może w końcu skończyć z tym stręczycielstwem?

Pamiętacie? Moje ciało, mój wybór.

Lubię to! Skomentuj18 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Komentarze

Inne tematy w dziale