18 obserwujących
238 notek
121k odsłon
  521   0

To nie COVID, to Midazolam zabijał w domach opieki.


Pierwsza fala zgonów „Covid19” jest obecnie szeroko przypisywana zmienionemu LCP (Liverpool Care Pathway - procedury leczenia COVID) pod wpływem MIDAZOLAM: środka hamującego oddychanie podawanego jako lek na Covid19! (i podawany pacjentom na respiratorach)


Liverpool Care Pathway for Dying Patients (LCP) był ścieżką opieki w Wielkiej Brytanii (z wyłączeniem Walii) obejmującą opcje opieki paliatywnej dla pacjentów w ostatnich dniach lub godzinach życia. Został opracowany, aby pomóc pielęgniarkom i lekarzom w świadczeniu opieki w szpitalu w końcowej fazie ich życia.

W Wielkiej Brytanii lekarze rezygnują z NHS z powodu kłamstw:

https://twitter.com/i/status/1400902881696489478

MEXICO CITY: Liczba zgonów na COVID spada po wprowadzeniu iwermektyny przez to jedno z największych miast na świecie.


Liczba recept na silny środek uspokajający
, który może zabić słabeusza, podwoiła się w szczytowym momencie pandemii koronawirusa , budząc obawy, że był on używany do kontrolowania starszych mieszkańców domów opieki dla osób starszych, a nawet do przyspieszenia ich śmierci. Oficjalne dane pokazują, że liczba przepisywania midazolamu poza szpitalem wzrosła w kwietniu o ponad 100 procent w porównaniu z poprzednimi miesiącami. Znany przeciwnik eutanazji powiedział, że podejrzewa, że ​​skok był dowodem na to, że wiele osób zostało poddanych procedurom zakończenia życia lub „ścieżkom”. Demaskatorzy twierdzili również, że byli świadkami niewłaściwego stosowania środków uspokajających, a personelowi powiedziano, aby dawał je pacjentom z demencją, aby powstrzymać ich od wędrówki po korytarzach.


Lubię to! Skomentuj18 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale