18 obserwujących
238 notek
121k odsłon
  311   1

Brytyjczycy są zamykani w obozach (wideo)

Brytyjczycy po powrocie z wakacji w krajach uznanych przez rząd JKM za kraje czerwonej strefy są osadzani w obozach za drutami, które jako żywo przypominają niemieckie obozy śmierci.

W tych obozach mają szansę wyjść na spacerniak, ale nie wtedy kiedy chcą, ale wtedy kiedy im na to pozwolą strażnicy. Pobyt w obozie jest płatny 1750 GBP. Strażników na każdym piętrze jest ok. 4, a w holu 20-30. Strażnicy pomimo już ograniczonych praw przebywających w obozie delikwentów zabraniają rozmawiać "skazanym" z ludźmi z zewnątrz.

Możesz to zobaczyć tutaj.

Są ludzie, którzy bez kajdan nie potrafią żyć, bo życie na wolności jest dla ludzi o wolnych umysłach, którzy sobie radzą z przeciwnościami. Dziesiątki lat życia w luksusie powoduje zanik instynktów samozachowawczych. Brytyjczyków już nic nie uratuje. Ciekawe czy nam daleko jest do mentalności niewolniczej Brytyjczyków? Ilu to u nas "zaszczepionych"? Jaki jest procent niewolników, którzy dla ŚWIĘTEGO SPOKOJU spełniają marzenia depopulacyjne Rockefellerów, Rotchildów, Gatesów, Schwabów i się "szczepią"?

Lubię to! Skomentuj14 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale