18 obserwujących
238 notek
121k odsłon
  315   0

Czy TEN wirus istnieje? Czy wirusy istnieją. Masz narzędzia by to sprawdzić?

My, żuczki, zjadacze chleba, wydychający CO2, tworzący PKB lub korzystający nieświadomie z PKB nie jesteśmy w ogromnej większości naukowcami. A nawet jeśli jesteśmy, to nie jesteśmy w ogromnej większości wirusologami. A nawet jak jesteśmy, to nie mamy dostępu do nowoczesnych technik wizualizacji rzeczy tak małych jak 60 nanometrów czyli rzekoma wielkość przeciętnego wirusa. Granicą poza którą nie da się wyjść w wizualizacji jest ponoć 9 nanometrów. Tak twierdzą konstruktorzy mikroczipów, bowiem jest to związane z długością fali (chyba nie świetlnej, bo 9 nanometrów to raczej fala krótsza - UV albo cóś. 

Na salonie jednakowoż można spotkać zagorzałych (od gorzały?) zwolenników szczepionek, wirusów i innych rzeczy co do których (znaczy wirusów, a nie zagorzałych) można mieć zdanie jedynie czytając jakieś naukowe strony - Lancety, czy Nature.

Ja jestem jedynie inżynierem informatykiem. Na uczelni wdrożono mi jednak metodologię naukową. Jeśli czegoś nie wiesz, znajdź artykuł w piśmie naukowym, albo po prostu przetestuj jeśli masz takie możliwości. W informatyce mamy środowisko idealne - komputer. Jesli napiszemy jakiś program i da się go skompilować, to będzie działać tak samo na każdym komputerze z system dedykowanym dla tego programu. Rzeczywistość jest jednak o wiele bardziej złożona. Tu nic nie działa tak samo, bo świat jest kotem Schroedingera. Wszystko zależy od naszych chęci i przekonań. Jak ktoś jest anty - to nic nie działa. Jak ktoś jest optymistą, to nawet na Antarktydzie usmaży słońcem jajka na patelni (ja nie jestem w tym względzie optymistą).

To był nieco przydługi wstęp, ale musiał być, aby każdy wczuł się w kontekst (który jest domyślny, bowiem nie lubię wykładać kawy na ławę). Nauczono nas (to ważne, jesteśmy nieaktywni w tym nauczaniu), że wirusy są i są okropne, są przyczyną wielu chorób, w ogóle śmierć i zniszczenie. Dobrze, że nauka chroni nas przed nimi dzięki szczepionkom. Wielka Farmacja (Big Pharma) w pocie czoła pracuje nad szczepionkami i nas chroni i broni. Klękamy przed Big Pharma i płacimy jej za ratowanie nas. Czasem ktoś bąknie, że prawdziwym lekarzem jest nasz organizm i jego odporność, ale zaraz w telewizji widzimy reklamę antidotum na wzdęcia i już wiemy gdzie jest prawda.

Wspominałem już, że ważna jest metodologia?

Kiedyś trafiłem do szpitala. Będąc młodym chłopięciem zachorowałem na chorobę nieznaną, więc lekarze bardzo musieli się natrudzić, aby ją jakoś zaklasyfikować. Nie, wcale nie chodziło im o ratowanie mnie. Mieli to w dupie. Przyszło kilku doktorantów, co chcieli zrobić doktorat na "przypadku". Snuli się codziennie w otoczeniu docentów i profesorów wokół mojego łóżka, a mnie bolał brzuch już 7 dzień i nic nie pomagało. I jeszcze te wybroczyny na nogach. Nie bolały ale paskudnie wyglądały. Brzuch bolał, lekarze i studenci mnie nawiedzali, zastrzyki a jakże codziennie inne. A prawda była prosta, to były zmiany hormonalne (14 lat) i organizm musiał się nauczyć z tym żyć. Tak zareagował i to wszystko. Lekarze to jednak głupki i cwaniacy wiedzący jak wykorzystać sytuację do nabicia kabzy. Efektem ich głupkowatości była tonsilectomia i punkcja zatokowa, która zrujnowała mi zdrowie, bowiem otworzyła wrota do wszelkich bakterii zatokowych. Ale ja nie o tym.

Jest pewien lekarz w Ameryce, nazywa się Robert O. Young i co ów lekarz mówi?

Nie ma takiej osoby na świecie, która by wyizolowała, oczyściła i naukowo zweryfikowała i udowodniła istnienie jakichkolwiek wirusów. Nigdzie! Gdziekolwiek na świecie!

Gadać można, ale on ma dowody!

Oczywiście, każdy powie, że nie ma dowodu na nieistnienie czegoś. Ale coś jest na rzeczy, bo nie ma dowodu na istnienie wirusów.

Co to jest wyizolowanie?

"especially:  to separate from another substance, so as to obtain pure on in a free state." ( oddzielić od innej substancji, tak aby otrzymać czystą substancję w stanie wolnym).

Otóż poprosił swój CDC o informację na temat wyizolowania pewnych wirusów:

"W ciągu ostatnich kilku miesięcy poprosiliśmy Centrum Kontroli Chorób (CDC) o dowody na wyizolowanie i istnienie wszystkich wirusów, w tym CoV-2 i 19, MERS, grypy, polio, odry, HIV, XMRV, HTLV -1, HTLV-III/LAV, HPV, Ebola, Zika, żeby wymienić tylko kilka tak zwanych wirusów, ujawnionych na mocy ustawy o wolności informacji (FOIA)."

Patrzmy dalej:

"Te pisemne prośby zostały złożone przez panią Christine Massey a skierowane do dyrektora generalnego CDC/ATSDR FOIA, pana Roberta Andoha, o zlokalizowaniu i dostarczeniu WSZELKICH zapisów, badań i/lub ustaleń dotyczących KAŻDEJ „wirusowej” IZOLACJI i OCZYSZCZENIA (przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek na Świecie) z próbki pacjenta poprzez macerację, filtrację i/lub użycie ultrawirówki lub poprzez tzw. „złoty standard” do izolacji i identyfikacji patologicznych mikroorganizmów lub nanoorganizmów. „Złoty Standard” izolowania i identyfikacji drobnoustrojów określany jest jako Postulaty Kocha i Riversa, który został ustanowiony wiele lat temu."

"Szef CDC FOIA, pan Roger Andoh, udzielił prostych odpowiedzi na każdą z naszych próśb, przyznając na piśmie, że NIE MA ŻADNYCH ZAPISÓW JAKIEGOKOLWIEK RODZAJU, dla następujących tak zwanych „wirusów fantomowych”, w tym CoV - 2 -19, HIV , HPV, XMRV, HTMV-1, HTMV-111/LV, odra, grypa, MERS, EBOLA, ZIKA, POLIO,:"

image

"Przeszukanie naszych rejestrów nie ujawniło żadnych dokumentów odnoszących się do pańskiej prośby."

No to może HPV?

image

jak wyżej...

No to może wirus odry?

image

dalej nie znaleziono... 

to może któryś z wirusów na które są obowiązkowe szczepionki dla dzieci i dorosłych w USA?

image

Hmm... coraz głupiej się czuję. Może jednak trzeba było rzucić szkołę, bo moja wiedza nie zgadza się z wiedzą w CDC amerykańskim... No chyba nie kłamią.

No to zapytanie o wyizolowanie wirusa MERS:

image

Hmm... tak się zastanawiam, no faktycznie CDC może nie przeprowadzać badań wirusów i nie oczyszcza ani nie izoluje wirusów samodzielnie, ale jednak skądś muszą czerpać wiedzę o patogenach skoro są Centrum Kontroli Chorób. No przecież nie dzwoni do nich Gates, czy Rotschild i mówi: "wiecie, co? Właśnie zrobiliśmy szczepionkę przeciwko wirusowi Khachanga-Dev-7, straszną chorobę dziesiątkującą narody Antarktydy. Wprowadźcie ją do programów szczepień, inaczej umrzecie."

No patrzmy dalej - polio wirus:

image

Ojejku, muszę się streszczać bo nikt nie przeczyta tylu stron.

To może jeszcze tylko HIV i takie tam pomniejsze wiruski:

image

Pod tym adresem znajdują się odpowiedzi  negujące istnienie dokumentów z izolowania i oczyszczania innych wirusów, ja już mam dość, to nie na moją głowę (zaraz znajdą się tacy, co powiedzą, że to prawda).

Można oczywiście jeszcze obejrzeć to wideo.


Już Voltaire przewidział, że człowiek to głupek:

„Ci, którzy mogą sprawić, że uwierzysz w absurdy, mogą sprawić, że popełnisz okrucieństwa”.

A lud krzyczy na MM - "Pinokio", "będziesz siedział" - lud intuicyjnie wyczuwa fałsz.Lubię to! Skomentuj35 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale