20 obserwujących
249 notek
127k odsłon
  417   1

Widziałem więcej zgonów po Modernie niż na oddziałach COVID.

Tutaj możesz zobaczyć film prezentujący wywiad z Abrien Aguirre "certyfikowanym terapeutą zajęciowym" pracującym na trzech oddziałach COVID na Hawajach, z których dwie to „jednostki izolacji”. Twierdzi, że pracuje w największej wykwalifikowanej placówce pielęgniarskiej w Oahu, pracując z populacją geriatryczną.


Jego zeznanie zostało zarejestrowane podczas niedawnego protestu na świeżym powietrzu, który odbył się w Kapitolu stanu Hawaje w Honolulu.


Swoje zeznanie zaczyna od stwierdzenia, że ​​media fałszywie przedstawiają to, co dzieje się z hospitalizowanymi pacjentami z COVID. Stwierdza:


Ludzie przenieśli się na oddział COVID, choć nie mieli COVID. Wyniki testu PCR dały wynik pozytywny, ale większość z nich była bezobjawowa i cierpiała tylko na wcześniej istniejące niedomagania.

Wyjaśnia, w jaki sposób ludzie ze śmiertelną chorobą zostali umieszczeni na listach zgonów COVID, co, jak mówi, jest „całkowitym oszustwem”.

Wprowadzili eksperymentalne zastrzyki mRNA Moderna w jego placówce, a on mówi:


Widziałem 32 osoby w podeszłym wieku, które zmarły natychmiast po przyjęciu szczepionki Moderna. Nic z tego nie jest omawiane w wiadomościach. To nie pasuje do ich narracji. Widziałem więcej osób umierających po szczepionce niż na OIOM COVID.

Wyjaśnia, że ​​przez 5 miesięcy pracował jako „dyrektor rehabilitacji” w jednej wykwalifikowanej placówce pielęgniarskiej i widział, gdzie dział rozliczeniowy kazał swojemu terapeucie zmienić kody diagnostyki medycznej z takich jak choroba płuc na COVID z powodu wyższego zwrotu kosztów. Stało się tak nawet w przypadku pacjentów, którzy nie tylko nie mieli objawów, ale czasami nawet nie miały dodatniego wyniku testu PCR na COVID.


To tylko oszustwo na każdym poziomie.

Pan Aguirre twierdzi, że zwrócił się do polityków, aby ujawnić to oszustwo, w tym do gubernatora Hawajów, a ich odpowiedzią jest milczenie. Żaden z nich nie odpowiedział.

Jego ostatnia rada w wywiadzie:


Moja rada dla ludzi: jeśli są chore osoby starsze, babcia, prababcia, mama, nie wysyłajcie ich do wykwalifikowanej placówki pielęgniarskiej (DPS). Nie otrzymają odpowiedniej opieki. Odmówią im leczenia. Będą zmuszeni nosić maskę przez cały dzień i zachować dystans społeczny. Wpadną w depresję i będą chcieli popełnić samobójstwo. Bo to właśnie widzę w naszych zakładach.


Lubię to! Skomentuj5 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale