20 obserwujących
249 notek
127k odsłon
  403   1

30 zgonów dziennie po szczepionkach w USA...


Zgony wyliczono dla okresu grudzień 2020 kiedy zaczęto szczepić przeciwko Covid-19 w USA, a 23 kwietnia 2021 r.

Oznacza to, że  ilość zgonów rosła wraz z ilością zaszczepionych i teraz pewnie jest znacznie wyższa. Rzecz dzieje się w komisji senackiej stanu Teksas, ale senator ma  dane z centrali VAERS zbierającej oficjalne dane na temat niepożądanych skutków szczepień w USA.

30 zgonów dziennie w walce o Twoje zdrowie, dla Twojego dobra.

Aby uchronić osoby starsze i najsłabsze.

Aby uchronić sąsiadów, zabijamy 30 osób dziennie na terenie USA. Ale to nie nasze ostatnie słowo (Pfizer/AstraZeneca/Moderna /J&J). I planeta na tym zyskuje! Ileż to tlenu uratowaliśmy. Sami sobie policzcie. A przecież taki bezużyteczny zjadacz chleba spala paliwa i produkuje mnóstwo CO2. Mnóstwo! Tyle, że można by tym CO2 wypełnić ogromny balon. Sami pomyślcie ileż to miejsca wam daliśmy skoro nie ma już tych 30 balonów (ogromnych). Jak żyć pośród ogromnych balonów wypełnionych do ostatniego miejsca trującym CO2?

Zaszczepieni nie widzą problemu. Mają tylko problem (na facebooku i twitterze) z tym, że im czipy w szczepionkach nie umożliwiają czytania Internetu a sieć 5G nie pozwala sterować sąsiadem.

Nie każdego zabiła "szczepionka", ale to dopiero początek badań klinicznych. Szkodliwe działanie Talidomidu odkryto dopiero po 7 latach od wynalezienia. Przez kilka lat był sprzedawany bez recepty jako środek nasenny i uspokajający. Był sprzedawany bez recepty nawet po tym gdy już odkryto jego teratogenne właściwości. Taki jest świat, kasa nade wszystko. Kosztem 30 balonów z CO2.

Co będzie w 2023 pewnie wiedzą specjaliści z Pfizera, częściowo już wiedzą byli pracownicy CDC, którzy złożyli prośbę o dymisję, nie chcąc być pociągniętymi do odpowiedzialności. Obaj pracownicy serdecznie odradzają szczepienia 3 dawką.

Zaszczepieni wiedzą lepiej, bo przecież czerwone paski w TVINFO nie kłamią. Zachowują się jak żydzi na stacji przesiadkowej, gdzie okoliczni chłopi ostrzegają ich przed dalszą jazdą bo skończą w kominie, a ci z uśmiechem na twarzy pukają się w czoło.


Lubię to! Skomentuj26 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale