20 obserwujących
249 notek
127k odsłon
  790   1

Prof Perronne: wszyscy zaszczepieni na kwarantannę w zimie!

Były wiceprzewodniczący Europejskiej Grupy Doradczej Ekspertów ds. Szczepień WHO, profesor Christian Perronne, powiedział wczoraj, że wszystkie zaszczepione osoby muszą przejść kwarantannę w miesiącach zimowych, w przeciwnym razie istnieje ryzyko poważnej choroby.

Perronne specjalizuje się w chorobach tropikalnych i pojawiających się chorobach zakaźnych. Był przewodniczącym Komisji Specjalistycznej ds. Chorób Zakaźnych Naczelnej Rady Zdrowia Publicznego.

Potwierdzając szybko pogarszającą się sytuację w Izraelu i Wielkiej Brytanii, ekspert ds. chorób zakaźnych stwierdził: „Zaszczepieni ludzie powinni zostać poddani kwarantannie i odizolowani od społeczeństwa”.

Dodał: „Ludzie nieszczepieni nie są niebezpieczni; zaszczepione osoby są niebezpieczne dla innych. Udowodniono to teraz w Izraelu – mam kontakt z wieloma lekarzami w Izraelu – mają duże problemy, ciężkie przypadki w szpitalach są wśród zaszczepionych osób, a także w Wielkiej Brytanii gdzie jest wielki program szczepień, a także są problemy ”.

Obecna grupa robocza ds. pandemii COVID-19 we Francji została „całkowicie spanikowana” po otrzymaniu wiadomości, obawiając się pandemonium, jeśli zastosuje się do wskazówek ekspertów.

Izraelski lekarz Kobi Haviv powiedział Channel 13 News : „95% ciężko chorych pacjentów jest zaszczepionych. Osoby w pełni zaszczepione stanowią 85-90% hospitalizacji. Otwieramy coraz więcej oddziałów COVID. Skuteczność szczepionek spada lub zanika”.

source: https://americasfrontlinedoctors.org/frontlinenews/immunization-expert-unvaccinated-people-are-not-dangerous-vaccinated-people-are-dangerous-for-others/


Lubię to! Skomentuj10 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale