8 obserwujących
64 notki
50k odsłon
459 odsłon

TVN: "manipulacje przy składzie sędziów"

Wykop Skomentuj

Nie uwierzycie, ale TVN mówi, że przy wyborze sędziów opozycja posłużyła się manipulacjami! Na dodatek ocenia: "Po poniesieniu druzgocącej klęski wyborczej rządzący(...)  z bólem oddają władzę. (http://www.tvn24.pl). Wiem, że nie wierzycie, ale nie zważając na to brniemy dalej...

"Kadencje sędziów trwają... (9 przypisek mój) lat. Po uzupełnieniu składu (sędziów, przypisek mój)(...)  przez najbliższe 9 lat będą w stanie blokować poczynania nowych władz. (http://www.tvn24.pl)".

No dobra, TVN nie pisało o Polsce, a o Wenezueli, nie o składzie Trybunału Konstytucyjnego, a o Sądzie Najwyższym i nie o 9-letniej kadencji, a o 12-letniej, Poza tym wszystkie te zdarzenia mają ogromne podobieństwo do zdarzeń w Polsce, czyli do próby zagarnięcia TK przez odchodzących rządzących i paraliżowaniu tym samym pracy nowego rządu.

Tym "redachtorom" łatwo pisać takie rzeczy o Wenezueli, w przypadku jednak naszego podwórka zawsze się jakiś cenzor pojawi i nie pozwoli napisać prawdy.

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/wenezuela-manipulacje-przy-sadzie-najwyzszym-socjalisci-przegrali,603375.html

 

 

 

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale