8 obserwujących
64 notki
50k odsłon
516 odsłon

W pysk się dawało...

Wykop Skomentuj11

...teraz się bierze.

Zdaje się, że nasi nadzorcy zostali postawieni w tej samej roli, w jakiej byliśmy przez ostatnich 8 lat. Innymi słowy, zadziałała demokracja, którą tak chwalili, gdy byli u władzy. Mowa o przegłosowaniu ustawy o Trybunale Konstytucyjnym.

Nasi dotychczasowi nadzorcy chcą przywrócenia demokracji, ale nie tej powszechnie znanej z encyklopedii i wikipedii, która mówi, że władzę obejmuje ten kto wygra wybory, chodzi im o tę która właśnie im dawała władzę.

Ich demokracja jest umocowana w prawie, gdyż tak powiedział absolwent gimnazjum acz bez matury Martin Schultz. Zresztą Niemcy lepiej wiedzą  któa demokracja jest właściwa. Większość sejmowa PiS jest nie do zaakceptowania we współczesnym świecie. Bo przecież oni nie mają zdolności koalicyjnej. Ich szef nie ma konta w banku. Ma za to kota. Wolno to tak ?! Na szczęście są jeszce dwie zaprzyjaźnione telewizje i dziennikarze na każde skinienie i Guru Szechter. A nie, ten chyba wkrótce już się do niczego nie nada, bo jego firma podupadła.

Powiecie, że przemawia przeze mnie triumfalizm i buta. No, po tylu latach upokorzeń. Wygraliśmy. teraz cieszy nas każde nawet drobne zwycięstwo, choćby takie związane z ustawą o TK. Zapewniam was, że jak kiedyś zwyciężycie, to będziecie realizować tę samą politykę, co my.
 

 Inaczej byście nie zwyciężyli.

Wykop Skomentuj11
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale