8 obserwujących
64 notki
50k odsłon
672 odsłony

Po co Merkel imigranci?

Wykop Skomentuj24

To, że Aniela Merkel nie jest tak głupia, jak próbują ją opisać niektórzy blogerzy, to raczej większość  użytkowników salonu24 wie. Dziwi zatem ten heroiczny upór z jakim Aniela i jej wierny rząd propagują ideę sprowadzania sobie na głowy ludzi, którzy raczej gospodarczo są nieprzydatni. Szefostwa Landów się buntują przeciw zalewowi przybyszów, Pegida organizuje marsze, polewaczki policyjne leją strumienie wody na demonstrantów, Niemki są macane, Niemcy są sfrustrowani, że ktoś im maca matki, córki i wnuczki, pieniądze w Landach się kończą, 3000 dziennie przybywa nowych leniwych macaczy ze spuchniętymi yyy... Nieważne.

Zastanawiają te dziwne tłumaczenia o wsparciu dla gospodarki, o rękach do pracy, o zwiększonej dzietności. Większość obywateli Niemiec spokojnie żyje sobie dalej, ale ci, którzy mają do czynienia z panami z dziczy nie są zadowoleni z tej ilości wygłodniałych (w każdym kontekście) przybyszów. Brak integracji imigrantów z islamskich regionów z ludem i kulturą niemiecką jest widoczny gołym okiem. Roszczeniowy charakter imigrantów irytuje każdego, który się z tym spotyka.

Na tej całej imigracyjnej imprezie Merkel traci poparcie polityczne, nie tylko wśród wyborców, ale także wewnątrz własnej partii, gdzie już podnoszą się głosy o pochopnym zaproszeniu imigrantów, co powoduje mnóstwo kłopotów od logistyki i finanse, przez bezpieczeństwo i spadek cen nieruchomości, po utratę zaufania zwykłych Niemców do racjonalnego zarządzania republiką. Mimo to, Merkel uparcie jak osioł przygarnia masy wyglądających na "arabów i mieszkańców Afryki północnej" ludzi. Koszty polityczne na pewno są większe niż te (przynajmnie podawane przez mainstream) korzyści płynące osiedlania przybyłych.

Ja pytam: po co Merkel są ci imigranci? Czy są w salon24 ludzie, którzy są w stanie mi na to pytanie odpowiedzieć? Nie przekonują mnie te mainstreamowe brednie. 

Aniela ma jakiś ukryty plan, którego nam nie wyjawia. Chyba, że to nie Aniela...

Wykop Skomentuj24
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka