8 obserwujących
6 notek
106k odsłon
  14376   0

Co się stało w Białymstoku?

Rzeczywistość w krzywym zwierciadle przedstawia notka administracji o wczorajszych wydarzeniach w Białymstoku. Byłem naocznym świadkiem. Poniżej na zdjęciach osoby poszkodowane, zaatakowane przez policję gazem.

Kilkaset osób z Niemiec i Ukrainy wynajętych za dniówkę w wysokości kilkunastu dolarów przywieziono do Białegostoku aby robiły tłum dla tzw. Marszu Równości, organizowanego przez środowiska, które chcą z nas zrobić niewolników. O wynajętych statystach wiem od wynajętego za nasze pieniądze z podatków tłumacza policyjnego. Pomyślano o wszystkim, gdyby przypadkowo gościom z zagranicy stała się jakaś krzywda. Organizatorzy sądzili że Białystok to dobre miejsce aby przedstawić polski "ciemnogród", ksenofobię, homofobię i rasizm. I taki przekaz idzie  w świat, że my mieszkańcy tego miasta jesteśmy oszołomami. Przy pomniku zamordowanego księdza Popiełuszki policja przypuściła szturm na mieszkańców Białegostoku. Użyto granatów hukowych i gazu. Nieprzypadkowo 48 godzin wcześniej zwolniono komendanta miejskiego policji a na jego miejsce sprowadzono komendanta z Bielska Podlaskiego. To on jest odpowiedzialny za wydanie rozkazu gazowania mieszkańców naszego miasta. Zdjęcia ofiar poniżej. Było ich znacznie więcej i to nie tylko kibice Jagiellonii ale i starsza stateczna kobieta. Widziałem to.

Dzięki mobilizacji mieszkańców miasta uczestnicy tzw. marszu równości nie dopuścili się takich ekscesów jak w Poznaniu i Częstochowie. Nie odważyli się przyprawić wizerunkowi Maryi tęczowej aureoli i kpić z obrzędu Mszy świętej. Gdyby próbowali nie wiem co by się stało. Nie odważyli się. Tutaj tęczowy bolszewizm nie przejdzie.

Ja osobiście intonowałem maszerującym przyśpiewkę "Sowieci" Kultu.

image

image

Lubię to! Skomentuj167 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo