2 obserwujących
13 notek
67k odsłon
156 odsłon

Co będzie się dalej działo po zabójstwie Adamowicza?

Wykop Skomentuj2

Zabójstwo prezydenta Gdańska może mieć przykre konsekwencje! …jakie? …przed wszystkim obudzi demony wśród przeciwników obecnego układu rządzącego! …trzeba liczyć się  z tym, że niebawem pojawi się kolejny szaleniec - który będzie chciał pomścić śmierć byłego włodarza z Gdańska! …i to jest niebezpieczne! Siła nienawiści głównie wśród przeciwników PiS-u przekroczyła wczoraj rubikon! …i dlatego trzeba liczyć się z zemstą kolejnego szaleńca! Kto może być ofiarą?! …ktoś zapewne z wyższej półki a może nawet z tej najwyższej! …w wymiarze science fiction przypomina to trochę próbę dokonania pewnego przesilenia politycznego oraz wytworzenia poczucia jakiegoś „usprawiedliwienia” wobec czynów kolejnego szaleńca!  Tylko tym razem rozumianego jako zemsta – na przedstawicielu innego plemienia!

W tym wszystkim wiele rzeczy wydaje się dziwnych! …np.: jak to możliwe, że wszyscy goście w tym tzw vip-y były sprawdzane i weryfikowane a sam zabójca bez problemu wniósł narzędzie zbrodni?! …ktoś mu w tym pomógł?! …ktoś z ochrony?! A jeszcze dziwniejsze jest to, że szaleniec, który dokonał zbrodni podczas krótkiego „przemówienia” sprawiał wrażenie „opętanego” – trochę jakby wyuczony został do wykonania zadania! …przez kogo?! …nadal brzmi jednak jak scenariusz taniego filmu science fiction?! …a co jeśli zanim stoi ktoś inny? …co jeśli szaleniec jest tylko częścią większej układanki? …a może sam jest czyjąś ofiarą? …w dobie niepewności i archiwum x mało prawdopodobne jest to, że ten szaleniec doczeka procesu. …popełni samobójstwo? …umrze w niewyjaśnionych okolicznościach? Skąd my to wszystko znamy?! ...to już tradycja?!

Wciąż mało wiemy! …ale jedno trzeba przyznać! Zabójstwo Adamowicza jest dla platformy wybawieniem! Dlaczego?! …a no dlatego, że przyciskany były włodarz miasta w związku z Aferą Amber Gold mógł puścić parę z ust! …przecież wszystkie tropy w sprawie Amber Gold prowadzą do Gdańska! …nie jasny a przynajmniej dziwny był jego status majątkowy! …nie zrozumiały był też jego cichy – schowany pod dywanem konflikt z Schetyną i innymi czołowymi postaciami obecnej opozycji! …w tym wszystkim jedno jest oczywiste! Opozycja zyskała amunicje! …będzie teraz można mówić, że to co się stało jest wynikiem nienawiści ze strony Kaczystanu! …będzie można mówić wszem i wobec, że to efekt nienawiści szerzonej niby przez obóz rządzący. …a jak jest naprawdę?! 

Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale