2 obserwujących
13 notek
67k odsłon
126 odsłon

Obsesja na punkcie Jarosława Kaczyńskiego?! Czyli tak jakby - Kogel Mogel 4?!

Wykop Skomentuj

Nowe taśmy miały obalić rząd i doporowadzić tak jakby do nowego rozdania kart? ...Tak czy nie?! ...wywołanie histerii poprzez pokazanie tak jakby mafijnej twarzy prezesa miało wytorzyć zjawisko mające znamiona chyba przesilenia politycznego? ...i wszystko tak jakby?! - ...zupełnie jak w jednej z najbardziej znanych komedii polskiego kina!

...ale tak na prawdę już nie tylko tak jakby! ...bo zasadniczo cel jest jeden: zniszczenie wizerunku prezesa poprzez kreacje interpretacji pewnych zdarzeń! Obsesja wrogów obecnego układu rządzącego jest na tyle duża - że w ich mniemaniu wszystkie chwyty są dozwolone! Z łatwością kreowane są interpretacje, czasem nawet pewne zdarzenia - a wszystko tylko w jednym celu! ...i to już nie jest tak jakby tylko wojna dwóch plemion - tylko chora obsesja okraszona zawiścią i nienawiścią jednego z plemion - które tworzy pewne zdarzenia oraz interpretację tych zdarzeń w taki sposób - aby na siłę dokonać zmian w procesie postrzegania wizerunkowego kluczowej postaci z drugiego plemienia!

Taśmy GW miałby być tak jakby bombą?! ...a jedyne co właściwie wyszło na jaw - to obsesja przeciwników medialnych PiS - ...już nie tak jakby obsesja - ...tylko prawdziwa obsesja granicząca z schizofrenią!

W tym wszystkim jest jedno kluczowe pytanie: ...czy obecne tak jakby bomby GW obniżą notowania PiS?!

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale