Dorota Wellman zniknęła z "Dzień dobry TVN". Co się stało? Prokop wyjaśnia

Instagram/_marcinprokop_
Instagram/_marcinprokop_
Dorota Wellman i Marcin Prokop to w Polsce duet tak charakterystyczny jak Sherlock i Watson, Bonnie i Clyde, Batman i Robin, Flip i Flap... Kiedy dzisiaj widzowie zasiedli przed ekranami, by obejrzeć Dzień Dobry TVN doznali niemałego rozczarowania...

W dzisiejszym odcinku Dzień Dobry TVN widzowie nie zobaczyli Doroty Wellman u boku Marcina Prokopa. Zamiast niej dziennikarzowi partnerowała Małgorzata Ohme. Co się stało? Czy to oznacza, że Dorota Wellman zakończyła pracę w śniadaniówce?

Widzowie oburzeni zniknięciem Doroty Wellman

Dzień Dobry TVN to program śniadaniowy, w którym mogliśmy zobaczyć już wielu prowadzących. Największą popularnością i rozpoznawalnością cieszy się właśnie duet Marcina Prokopa i Doroty Wellman - prowadzą program od ponad dekady i nic dziwnego zatem, że jej brak został szybko dostrzeżony przez widzów.

Zdjęcie Marcina Prokopa i Małgorzaty Ohme zostało też ostro skomentowane przez internautów, którym nie spodobało się, że ktoś zajął miejsce Wellman.

Zobacz: Rząd zarekomendował trzecią dawkę szczepionki. Ale nie dla wszystkich

"NIE! Po co zmieniać coś, co jest super. Nie ma takich par jak Prokop i Wellman. Często oglądam program tylko z ich względu.Teraz nie będę" - napisała jedna z internautek.

"Niestety dziś widać różnicę w sposobie prowadzenia. Uwielbiam p. Marcina, dlatego trudno znieść ciągle zagłuszanie go irytującym śmiechem współprowadzącej. Nieprzemyślane komentarze, wtrącenia z życia osobistego, przeżuwanie jedzenia w trakcie wywiadu - nawet w telewizji śniadaniowej są pewne granice" - pisała inna.

Prokop uspokaja

Głos w sprawie zabrał Marcin Prokop. Uspokoił widzów, że zmiana w ekipie prowadzących jest wyjątkowa i tymczasowa i już niedługo widzowie będą mogli znów oglądać ich w duecie.

- Dorota potrzebuje chwili dla siebie. Mam nadzieję, że wkrótce ujrzycie nas razem na ekranie - powiedział Marcin Prokop.

WP

Czytaj dalej:

Lubię to! Skomentuj19 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura