Blog
Cichy kącik
J.a-kobieta
J.a-kobieta Jestem sobą i to mi odpowiada
4 obserwujących 100 notek 38022 odsłony

Moje ostatnie komentarze

@Alpejski Z tym spirytusem to sama prawda.Mieliśmy jakiś czas ruskich speców, więc oni za przewijaczami popijali z gwinta, brrr Najlepiej pracowało mi się na Mińskach 32, full wypas, z taśmami i kartami perforowanymi. Dobre, stare czasy.
@osasunna Tak, fedrują głosy, bo bez nich nic nie znaczą, tylko jaki jest koszt tych głosów. Szkoda, że górnicy nie zadają takich pytań. Czarno to widzę.
@STARY WROCEK Na to wychodzi, bo ZETO kiedyś, to było coś. Przepracowałam tam prawie 5 lat i wspominam te lata wspaniale.
Hin hi, Riady, też na nich pracowałam i te śmieszne szerokie taśmy magnetyczne. Potem już miałam lepiej, bo w naszym ZETO były Miński i IBM-y.
@Dry Imact O, tak. Programy informacyjnie pewnie na to zasługują. jednak teraz nie wiem jak jest, więc się nie wypowiadam. Nie oglądam, ponieważ cenię swój umysł i nie mam ochoty zaśmiecać go propagandą.
@Kobieta Kula jak zbankrutuje Apple, to tez nie zauważę. Życie nie uznaje pustki i w to miejsce zaraz pojawi się kolejny, który będzie miał za cel urządzać życie ludziom.
@hephalump Jak się korzysta umiejętnie, to jest to przydatne narzędzie. Część osób nie ma umiaru i powinna nad tym pracować. Można obżerać się jedzeniem, można i fejsbukiem, czy jakimś tam instagramem.
@doku Rozumiem, że nie dotyczy 100% ludności, jednak roi się tam od tysięcy użytkowników, którzy bez tych portali nie funkcjonują. To było do przewidzenia, że monopol doprowadzi do wynaturzenia.
@Szwajcarię... Na piechotę Rzeczywistość wszczepiona - możliwe, że to właśnie o to chodzi. Taki chip, którego nawet nie trzeba wszczepiać pod skórę. Ludzie sami za namową dyktatorów mody zrobią wiele, by zdobyć najnowszy model i...


O mnie

Dla mnie - Życie jest czymś najlepszym, co mogło mi się przytrafić kiedykolwiek Flag Counter image image Nie pozwalam, by ktoś korzystał z mojej pozytywnej energii, nie dając nic w zamian

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @Alpejski Z tym spirytusem to sama prawda.Mieliśmy jakiś czas ruskich speców, więc oni za...
  • @osasunna Tak, fedrują głosy, bo bez nich nic nie znaczą, tylko jaki jest koszt tych...
  • @STARY WROCEK Na to wychodzi, bo ZETO kiedyś, to było coś. Przepracowałam tam prawie 5 lat i...