Ułożenia
Sztuka to fizyka bez matematyki
3 obserwujących
149 notek
85k odsłon
  120   0

Bogna Janke koordynuje organizację innowacji regionalnej pro futuro Prezydenta RP

Szkic idei "Biura Regionalne Kancelarii Prezydenta RP"
Szkic idei "Biura Regionalne Kancelarii Prezydenta RP"

Wirtualna rzeczywistość

Przesłanka: "Bogna Janke od 14 lipca 2021 r. jest Sekretarzem Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Pełni merytoryczny nadzór nad Biurem Dialogu i Korespondencji" - https://www.prezydent.pl

*

Wiadomość z przyszłości:

Bogna Janke rusza w Polskę. Będzie prowadziła rozmowy dotyczące potencjalnej lokalizacji i zakresu działania "Biura Regionalnego Kancelarii Prezydenta RP".

Prezydent Andrzej Duda powołał mnie na stanowisko sekretarza stanu. Jestem ministrem odpowiedzialnym za dialog społeczny. Chcielibyśmy, aby w regionach Polski były osoby reprezentujące Prezydenta RP, które mogłyby uczestniczyć w wielu spotkaniach lokalnych i regionalnych nie tylko związanych ze szczególnymi okolicznościami, jak np. święta państwowe oraz wydarzenia kulturalne. Chcielibyśmy o nich więcej informować na stronach internetowych Prezydenta RP. Chcielibyśmy poszerzyć możliwości kontaktu z Kancelarią Prezydenta RP poprzez działalność regionalnych biur dialogu. Pomysł w pierwszym przybliżeniu pochodzi "od mojego dziecka - platformy blogowej Salon24.pl", na której był przez kilka miesięcy szeroko analizowany i pozytywnie rozważany przez blogerów - informuje Bogna Janke.

*

Internet:

"Zawód: minister. Moje nowe zawodowe wyzwanie" - Bogna Janke

*

ps.

Rzeczywistość wirtualna (ang. virtual reality), fantomatyka – obraz sztucznej rzeczywistości stworzony przy wykorzystaniu technologii informatycznej. Polega na multimedialnym kreowaniu komputerowej wizji przedmiotów, przestrzeni i zdarzeń. Może on reprezentować zarówno elementy świata realnego (symulacje komputerowe), jak i zupełnie fikcyjnego (gry komputerowe science-fiction).


Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka