Ułożenia
Sztuka to fizyka bez matematyki
3 obserwujących
239 notek
98k odsłon
  349   0

Putin wycofuje operację specjalną, armia US stacjonująca w Europie przenosi się do Ukrainy

Prezydent USA głosi, że Stany Zjednoczone pomagają ukraińskiej demokracji. Jak zatem daleko może sięgnąć demokracja na Ukrainie? Czy Ukraina mogłaby wstąpić do Unii Stanów Zjednoczonych? Jaki jest wpływ globalnych uwarunkowań przestrzennych pomiędzy US i Ukrainą? Czy metody ICT dałyby radę kreować transatlantycką integrację stanu Ukraina w Unii Stanów Zjednoczonych?

Polityka, Ukraina

Impet ukraińskiej demokracji

Przesłanka: Jeżeli UE odmówiłoby Ukrainie statusu kandydata byłoby to "oszustwem" - minister spraw zagranicznych Ukrainy.

*

Scenariusz, szkic idei:

Zatem z przesłanki można by wyprowadzić w tym ułożeniu założenie, że wstąpienie Ukrainy do UE może być w takim stanie polityki, w wyniku której prezydent Ukrainy zwrócił się do prezydenta US o informacje czy Ukraina, terytorialnie objęta przez Memorandum Budapeszteńskie o Gwarancjach Bezpieczeństwa, mogłaby wstąpić do Unii Stanów Zjednoczonych? I otrzymuje pozytywną odpowiedź. W związku z tym na podstawie porozumienia US i Ukraina przystępują do przygotowania i organizacji referendum. Stąd minister spraw zagranicznych Ukrainy przekazuje ministrowi spraw zagranicznych Rosji notę o wycofaniu operacji specjalnej i opuszczeniu terytorium Ukrainy przez wojsko rosyjskie, itd. Prezydent Rosji przyjął warunki możliwości finansowania kampanii wyborczej w Ukrainie przeciwnej wstąpieniu Ukrainy do Unii Stanów Zjednoczonych i wycofał rosyjską armię z Ukrainy, itd. Ponadto ogłasza, że nie wierzy, aby społeczność Ukrainy przekształciła ją w stan Ukraina w ramach wstąpienia do Unii Stanów Zjednoczonych i osobiście otworzy w Kijowie kampanię medialną, aby społeczność Ukrainy zagłosowała negatywnie. Prezydenci US i Ukrainy wyznaczyli termin referendum na rok 2025.

W mediach narastająca fala tsunami komentarzy, m.in. w idei, że to podstęp umożliwiający "wyjście z twarzą" Putinowi z Ukrainy... Gdzie Rzym, a gdzie Krym - Ukraina jest dla Kongresu US za daleko... Są granice, których przekroczyć nie można...   a Elon Musk zapodał, że wstrzymuje się z zakupem Twittera, bo ma plan dekady rozwoju w Ukrainie profuturo biznesowe przedsięwzięcia swoich firm w tym inwestycję w transatlantyckie ułożenie ICT pomiędzy Ukrainą i US... a Donald Trump skomentował w idei - zatem lecimy dalej, na Marsa.

Niestety. Rosyjskie inicjatywy marketingu polityki nie przekonały społeczności Ukrainy i w referendum o wstąpieniu do Unii Stanów Zjednoczonych wynik był pozytywny... Armia US stacjonująca w Europie przenosi się do Ukrainy... Sekretarz generalny NATO ogłasza, że wszystkie bieżące analizy NATO trzeba będzie wyrzucić do kosza.

*

Internet: Artykuł IV- http://libr.sejm.gov.pl/tek01/txt/konst/usa.html

...

§3. Kongres może dopuścić do niniejszej Unii nowe stany, nigdy jednak nie mogą być tworzone lub powstawać nowe stany na obszarze, którym włada już inny stan. Nie można bez zgody ciał ustawodawczych zainteresowanych stanów oraz Kongresu utworzyć stanu przez połączenie dwu lub więcej stanów albo ich części.

...

§4. Stany Zjednoczone poręczają każdemu stanowi w ramach niniejszej Unii republikańską formę rządów, zapewniają każdemu stanowi obronę przed najazdem, a na żądanie ciała ustawodawczego lub (gdy nie można zwołać ciała ustawodawczego) władzy wykonawczej - także przed zamieszkami wewnętrznymi.


Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale