Ułożenia
Wszystkie polityki pochodzą od muzyki.
2 obserwujących
102 notki
11k odsłon
180 odsłon

Prezes PiS poczynił w sklepie zakup charytatywny w wysokości ...

Wykop Skomentuj15

Społeczeństwo, Charytatywność

Projekt:
ZAKUP CHARYTATYWNY - wprowadzenie.

Przesłanka: YT - "Jarosław Kaczyński na zakupach...".

Wiadomość z przyszłości:
Prezes PiS poczynił w sklepie zakup charytatywny w wysokości ...

Notka zawiera opis zamiarów zaangażowania Salonu w opracowanie koncepcji wdrożenia w sklepie projektu "zakup charytatywny" lub wykazanie niemożliwości realizacji takiego projektu na podstawie wskazań blogerów i komentatorów na Salonie.

Projekt "zakup charytatywny" będzie dotyczył usługi świadczonej dla klientów i związanej z dokonaniem w sklepie dowolnej wpłaty, jako forma opłaty za zakup produktów, które sklep przekaże bezpłatnie organizacji pozarządowej, która będzie miała z nim podpisane porozumienie wyboru i odbioru produktów o wartości sumy wpłat dokonanych przez klientów. Poszczególne notki będą dotyczyły zagadnień ujmowanych od strony podmiotów związanych z zakupami w sklepie, czyli od klienta, przez właścicieli sklepów, organizacje charytatywne, po ministra finansów, i jakby trzeba było, politykę. W tej przesłance zauważamy, że to, co może być atrakcyjne dla jednej strony (podmiotu), może wymagać spraw i czynności niemożliwych do podjęcia dla innej strony (podmiotu). W związku z tym zwracam się z prośbą do blogerów i komentatorów, kapitału intelektualnego zgromadzonego na Salonie, o uczestniczenie w opracowaniu koncepcji projektu lub wykazaniu, że nie jest możliwy do realizacji, np., z jakiegoś powodu u podstaw albo elementarnego braku sensu. Zamysł projektu oparty jest na ułożeniu idei "Gospodarka i Humanizm". Ułożenie "zakup charytatywny" to relacja ekonomiczna między osobą będącą klientem sklepu, a osobą będącą klientem charytatywnej organizacji pozarządowej. Inne uwarunkowania to metody pośredniczące. O nich będzie w kolejnych notkach.

W przypadku pozytywnego ułożenia koncepcji projektu i wdrożenia usługi w sklepach, klienci będą mogli z niej skorzystać, jak np., wskazany w przesłance prezes PiS. Przez określenie produkt w ramach usługi "zakup charytatywny" nie należy rozumieć tylko produkty spożywcze, może to być również odzież, meble, sprzęt AGD, czy paliwo na stacji tankowania, itp.

Określenie "zakup charytatywny" jest ujęciem wstępnym i może być zmienione na inne, lepsze.

***
Dopisane, 10.07.2019 r:

W zawiązku ze wskazaniami do opisu "zakup charytatywny" wykorzystuje się określenie wstępnie równoważne "wydatek charytatywny".

Wykop Skomentuj15
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale