Ułożenia
Wszystkie polityki pochodzą od muzyki.
1 obserwujący
130 notek
18k odsłon
139 odsłon

Nowy szef MSWiA, Mariusz Kamiński, promotorem Izby Reprezentantów?

Wykop Skomentuj

Innowacja w MSWiA - ku chwale Ojczyzny, tej Małej i tej Dużej.


Przesłanka: Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 29 stycznia 2008 r. w sprawie określenia ogólnopolskich organizacji jednostek samorządu terytorialnego, które są uprawnione do wyznaczania przedstawicieli do Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego.


Ułożenie: Nowy szef MSWiA przegląda strony w internecie i zauważa ideę "Izba Reprezentantów Samorządu Terytorialnego Rzeczypospolitej Polskiej". Zatem potrzebne byłoby rozporządzenie wskazujące na ogólnopolskie organizacje jednostek samorządu terytorialnego, które byłyby uprawnione do wyznaczania przedstawicieli w Izbie Reprezentantów. ... W wyniku spotkania z przedstawicielem strony samorządowej KWRiST, podpisany został list intencyjny - projekt, szkic:


List intencyjny,

Mając na uwadze rozwijanie pozytywnych efektów działalności Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego, proponujemy wprowadzenie, poprzez dodanie, nowej struktury organizacyjnej pod nazwą "Izba Reprezentantów Samorządu Terytorialnego Rzeczypospolitej Polskiej", zwana dalej "Izba Reprezentantów", której skład stanowić będzie zgromadzenie zarządów organizacji wskazanych w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 29 stycznia 2008 r. w sprawie określenia ogólnopolskich organizacji jednostek samorządu terytorialnego, które są uprawnione do wyznaczania przedstawicieli do Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego. Natomiast prezydium Izby Reprezentantów stanowić będzie stronę samorządową w KWRiST.

W naszej intencji podkreślamy docenienie zaangażowania, lokalnych, regionalnych, wiejskich i miejskich, wspólnot samorządowych, na rzecz rozwoju Rzeczypospolitej Polskiej. Wspólnie proponujemy wzmocnienie promocyjne reprezentacji polskiego samorządu terytorialnego w kraju i zagranicą poprzez utworzenie Izby Reprezentantów.

Strona samorządowa - / - Strona rządowa
podpisy

*

Gdy szef MSWiA otworzy stronę w komputerze na biurku, to ma gotowy szkic projektu opisu technicznego.

*

Więcej, "Izba Reprezentantów", na blogu Ułożenia.
Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka