82 obserwujących
627 notek
936k odsłon

Ostatnie komentarze

@damiankwasny  To oczywiste, Lud Kaczyńskiego kocha tych, których ich idol kazał im kochać. To ostatni powazny polityk na świecie, ktory był sojusznikiem Dobrej Zmiany. Teraz DZ zostaje sama, tylko z Orbanem, który ich zaraz sprzeda, jak...
@osasunna  Standardowy zestaw kitów, zresztą według podręcznika RT ( ruska prop-agitka po angielsku ). w sumie żałosne... Amerykanie mają szczęście, że wyjątkowy szkodnik i sabotażysta narodowych interesów wreszcie wylatuje i wraca...
@ormin  No, na tym durniu Trumpie poznał sie od razu, takiego szkodnika Ameryki nie było od bardzo dawna. Nic dziwnego, że Czekiśsci na Kremlu płaczą po nim !
@Grzegorz Gembalski  W Łodzi nie miał konkurentów, nikt nie mógł Go zastąpić, w końcu znam te sprawy. Natomiast wielu VIP-om deptał po odciskach, tyle, ze był b. cenny.
@ormin  Życie nic nie pokazało, to Szczujnia wyje w niebogłosy, atakując głównego wroga Zbawcy Ojczyzny, który mu 8 razy skroił skórę. I to szczujnia twierdzi o interesach niemieckich, pewnie słynnych odwetowców Hupki i Czai :-)
@mkaszub  No, z górki to bedzie dla Moskwy. osamotniona Polska stanie sie łatwym łupem, ale skąd maja o tym wiedzieć Dobrozmieńcy, sensu historii ich nie uczono.