4 obserwujących
68 notek
59k odsłon
259 odsłon

Ziemia

Wykop Skomentuj

Wiemy już, że pierwszy z matrixów, który za biblijnymi przekładami  nazwałem EDENEM  , absolutnie nie zawiera w swej konstrukcji żadnej ziemi, albowiem jest doskonałym światem bezbiegunowym, a przecież ziemia którą znamy posiada BIEGUNY. Widzimy przeto jak na dłoni, że z naukowego punktu widzenia dwubiegunowa ziemia nie ma racji bytu w bezbiegunowym świecie jakim jest EDEN.


Tak jak udowodniłem to na wcześniejszych blogach, Rdz1 jest mixem minimum SZEŚCIU rozdziałów, stąd też powyższa wiedza została przed nami zakryta, poprzez wycięcie z Biblii mnóstwa tekstu, zatem bez dogłębnego studium pozostałości - zwanych oryginałem, przenigdy z biblijnych przekładów  ów wiedzy wyłuskać się nie da.


Kto zatem stworzył ziemię?


Tak jak to ustaliłem na podstawie tekstów , którymi  współcześnie dysponujemy, ziemię wykreowały żeńskie cechy naszego Ojca,  wyodrębnione z jego całości. Nasza ziemska logika podpowiada, że ów wyodrębnione żeńskie cechy naszego Ojca można by nazwać MATKĄ, i tak właśnie  nieświadomie je nazywamy,  wypowiadając  co i rusz słowa  - MATKA NATURA. Sprawdźmy zatem w ST, czy słowo NATURA zostało w nim zapisane;


image


Okazuje się, że w Księgach kanonicznych ST słowo to zapisano  jeden raz  w Lb16. Zaglądamy tam zatem;


imageLb16,29
29 jeśli ci ludzie umrą śmiercią naturalną i jeśli spotka ich los taki jak innych ludzi, wtedy Pan mnie nie posłał. - BT


Bez zaglądania do oryginału wnioskuję, że powyższy przekład z PRAWDĄ nic wspólnego mieć nie może, bo jeśli ŚMIERĆ stanowi  dla kogokolwiek NATURĘ, to można takiemu komuś jeno współczuć. Zaglądamy  zatem do oryginału;


image

H4191  ימתון – Lb16,29  -   men die naturally 

Sprawdzamy  ile w tym przekładzie PRAWDY;


image


Słownik hebrajski nie zna słowa NATURA? To może translator google zna to słowo?


image

W taki oto prosty sposób rozeznaliśmy, że w ST ani razu nie występuje słowo NATURA. Dlaczego? Ano dlatego, że wersety w których ono występowało , sfałszowano poprzez zamienienie słowa NATURA na słowo JHWH, przez co „bóg”  Biblii raz jest miłością, a innym razem bezdusznym MORDERCĄ. Poprzez ten prosty zabieg, fałszerze odebrali kreatorską  chwałę NATURZE, a przypisali ją oszustowi JHWH.


Wspominałem wielokrotnie na blogach, że ze studium biblijnego jasno wynika, iż kościół rzymski , który uważany jest powszechnie za instytucję stojącą na straży BIBLII , został zniewolony przez boga wszechmogącego tego świata  - JHWH, czyli rząd światowy, który na bazie narracji NT wspólnie z internetowym  lukaszem nazwaliśmy WB  -  World Beast. Dlatego właśnie uczciwi hierarchowie owego kościoła wydumali  MARYJĘ,  którą oficjalnie uznaje  się w tym kościele za matkę  fałszywego zbawiciela chrystusa vel mesjasza, a nieoficjalnie za matkę - NATURĘ, czyli żeńskie cechy naszego OJCA, które to wykreowały dwubiegunowego matrixa nr2, czyli świat  eteryczno- elektromagnetyczny , w którym to powstała pierwsza dwubiegunowa ZIEMIA, lecz nie ta, na której obecnie przebywamy.

Ta ziemia  jest konstruktem powstałym przez kreację pokolenia NATURY, które do eteryki i elektromagnetyzmu dodało BIOLOGIĘ. Tak powstał kolejny ze światów – matrix nr3, w którym  życie zaistniało jako istoty eteryczno - elektromagnetyczno - biologiczne  powstałe na bazie geniuszu JAJKA  poddanego działaniu elektromagnetycznych PROGRAMÓW, dzięki czemu z tego samego biologicznego tworu, uzyskano najprzeróżniejsze formy życia,  które pierwotnie były istotami obupłciowymi, jak na prawdziwe ORGANIZMY przystało;

Jednokomórkowe organizmy;

Podstawowe funkcje życiowe, tj. rozmnażanie, odżywianie, wydzielanie, wydalanie, oddychanie, a także transport i ruch, pełnią w tych organizmach specjalne struktury, znajdujące się wewnątrz komórki[1].

https://pl.wikipedia.org/wiki/Organizm_jednokom%C3%B3rkowy


Jak zatem pokazuje biblijna historia skonfrontowana z naukową wiedzą, bóg wszechmogący Jahwe , który nie stanowi obecnie już jednostki  lecz organizację zniewalającą ten świat, żadnego życia nigdy nie wykreował, a poprzez MORDERSTWO zaistniałe w DWUBIEDUNOWCU, które w biblijnych przekładach opisane jest jako historia Kaina i Abla, stał się jeno UZURPATOREM kreacji autorstwa prawdziwego STWÓRCY, czyli naszego OJCA i JEGO kolejnych pokoleń. Tak jak opisywałem już wcześniej , to Kain stał się pierwszym Jahwe  -  MORDERCĄ matki NATURY, a gdy został upolowany przez obecnych ziemian,  jego schedę przejęli myśliwi - tak zwana  grupa trzymająca władzę, która być może na początku - z niewiedzy,  tkwiła w przekonaniu, że jesteśmy jakimś poletkiem doświadczalnym tak zwanych KOSMITÓW, bowiem upolowany Kain vel Jahwe technologicznych uciech se nie żałował.

Przeanalizujmy teraz, czego tak naprawdę dokonał Jahwe;

Rdz2,18
18 Potem Jahwe bóg rzekł: «Nie jest dobrze, żeby mężczyzna był sam, uczynię mu zatem odpowiednią dla niego pomoc». – BT

Tak rzekomo powiedział bóg Jahwe, przed rozdzieleniem płciowości pierwszego mężczyzny, którego  z biblijnych przekładów znamy jako Adama. Sugerując się biblijnymi przekładami dochodzimy zatem do wniosku, że ADAM – mężczyzna,  posiadał pierwotnie obie płci, zatem nie mógł być mężczyzną w naszym rozumieniu, jak to ujęto w powyższym przekładzie.  Jeśli Adam nie był mężczyzną, to kim? W tekście oryginalnym dotyczącym tej kwestii  widnieje taki oto zapis;

Rdz2,6

image

Jak widać na screenie, bóg Jahwe ulepił hadam  האדם  z  hadamh האדמה.  Widzimy przecież jasno , że chodzi o te same słowa zapisane w różnych formach gramatycznych, z których drugie jest słowem żeńskim w  dopełniaczu liczby pojedynczej, a pierwsze, lekko podfałszowanym rzeczownikiem męskim w liczbie mnogiej, z brakującym znakiem jot. Oczywistym zatem jest, że Jahwe "ulepił" organizmy z organiki. Czy Jahwe  musiał ulepić jakiekolwiek  organizmy z organiki, czy też   organizmy istnieją w ziemi odkąd  wykreowały ją żeńskie cechy naszego Ojca – NATURA?  Zatem słowo , które przetłumaczono jako ULEPIŁ,  oznacza POBRAŁ.

Żeby nie zamulać przetłumaczę teraz  początek powyższego wersetu, albowiem zapisano w nim niebywałą naukową wiedzę;

Rdz2,6

Pobrał ZDRADA programy biegunów organizmów  pyłu wyżej organiki...

Druga część tego wersetu , której już nie tłumaczyłem  stanowi fałsz, będący narracją dotyczącą diametralnie innej kwestii. Jak zatem widzimy, Jahwe dokonał rozdzielenia płciowości organizmów, używając do tego celu PYŁKÓW unoszących się w powietrzu , które pobrał w co?  Logika podpowiada, że w jakąś PROBÓWKĘ, a następnie poprzez majstrowanie przy owych pyłkach,  rozkminił kwestię płciowości organizmów - zapewne pod MIKROSKOPEM, lub też posiadał taki wzrok, że uczynił to bez użycia dodatkowej OPTYKI. Proszę zauważyć, iż powyższy werset NAUCZA, że PYŁEK stanowi ORGANIZM zaopatrzony w elektromagnetyzm, w którym zapisane są PROGRAMY. Jeśli zatem człowiek jest organizmem, to co jest w nim zapisane? Ano programy, a te mają taką wspaniałą zaletę, że można je ZMIENIAĆ do woli.

Na mieście gadają, że jakiś czas temu ziemscy naukowcy , co to o komórce zwanej pantofelkiem wiedzą sporo, rozeznali, że w ów miniaturze widocznej jeno pod mikroskopem, znajduje się jakby podobieństwo genialnego  komputera ;

"Komórka jest organizmem żywym, a więc odżywia się, rośnie, rozmnaża, oddziałuje na bodźce ze środowiska, czasami może się poruszać."
https://www.bryk.pl/wypracowania/biologia/botanika/19043-komorka-podstawowe-informacje-pantofelek-budowa-i-rozmnazanie.html

Dlatego to pilny biblijny student, nie może pojmować naszego Ojca inaczej jak GENIALNEGO HIPERNAUKOWCA -  NIEDYPLOMOWANEGO SAMOUKA, nieposiadającego nawet pozwolenia na wyrobienie se pieczątki mgr.inż,  albowiem jak dotąd nikt Mu żadnego papierowego dyploma nie wystawił , ani nawet jednego kamiennego  obeliska nie wrzeźbił , coby geniusz Jego uczcić.  Jak wiemy z doświadczenia, naukowcy z racji nabytej wiedzy deklarują zazwyczaj ATEIZM,  przeto absolutnie w żadnych bogów takie naukowce nie wierzą i żadnych nie uznają, albowiem posiadają WIEDZĘ  , że wszyscy bogowie jak jeden, to SZCZWANE LENIWE NICPONIE, o czym jasno naucza  BIBLIA jak i świata tego historia.  Stąd też nasz Ojciec jako zdeklarowany stuprocentowy ateista,  bez najmniejszej domieszki agnostycyzmu,  żadnych, ale to żadnych bogów nie uznaje , ni też sam nigdy żadnym  bóstwem się nie ogłaszał, bowiem bogowanie jest przywarą GŁUPCÓW, a nie NAUKOWYCH GENIUSZY.

Wygląda na to, że nasz Ojciec nie może zamieszkać razem z nami, którzyśmy poprzydzielali sobie rozmaite TYTUŁU , a to naukowe, a to sędziowskie, a to prokuratorskie, generalskie czy kardynalskie, gdyż ON jako jedyny żadnego TYTUŁU nie posiada, przez co stałby się dla nas -  dyplomowanych pieczątkowców zwykłym  POPYCHADŁEM, na które nikt uwagi by nie zwracał, a z racji braku wykształcenia roboty by tutaj nie znalazł , co doprowadziłoby Go do głodowej śmierci. Chyba, że   wypowiedziałby publicznie  parę słów, a że gada jeno PRAWDĘ,  to natychmiast zostałby skuty w kajdany i osadzony w domu wariatów, albo we więźniu jakim, gdzie bytowałby na wikcie ziemskiej WŁADZY. Przeto nie chcąc obciążać więziennego BUDŻETU, czeka pokornie aż się ogarniemy.


marekpolandia2
 


 

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo