Biblijnie
Wolność prawdy więzieniem kłamstwa
15 obserwujących
347 notek
65k odsłon
48 odsłon

EMPATIA - cz.35

Wykop Skomentuj


Bóg który uwolnił lud z niewoli, był innym bogiem niż ten który chciał zabić Mojżesza. Ten który uwolnił niewolników jest MIŁOŚCIĄ, a ten który chciał zabić Mojżesza z MIŁOŚCIĄ nie ma nic wspólnego. To właśnie  bóg pozbawiony miłości, który chciał zabić Mojżesza,  nakazał OBRZEZKĘ , albowiem w ten sposób ZNACZYŁ swe SŁUGI, niczym bezrozumny farmer znaczy swoje bydło, wypalając na ciele zwierząt znak swego rancza. Historia wyprowadzania izraelitów z niewoli, to jeden wielki miks fałszu przeplatanego odrobiną prawdy. Miłość uwolniła Izraelitów z niewoli, by po chwili przejęła ich nieprawość, objawiona jako bóg YHWH, który potopił Egipcjan w Morzu Czerwonym. Tak w telegraficznym skrócie wygląda ta niebywała historia, którą szczegółowo opisałem we wcześniejszych publikacjach.


Po wielokroć wspominałem, że opisane w Biblii wydarzenia,  są rozgrywane  także tu i teraz, stanowiąc alegorie dla zapisanych w przekładach wydarzeń. Tak jak zapisałem wcześniej, jeden z bogów, o wspólnym dla wszystkich imieniu - YHWH,  znaczył swe sługi obrzezką. To ten bóg  napadał na rozmaite narody, a jego Izrael brał łupy, dzieląc się z nim zdobyczami nieprawości, jak również uprowadzonymi kobietami i dziećmi. Jak przeto  dzisiaj objawia się alegoria OBRZEZKI NIEPRAWOŚCI, zainicjowanej przez współczesnego fałszywego boga  YHWH?   Ano tak;


image

https://oko.press/dlaczego-maseczki-sa-potrzebne-i-dlaczego-nie-musimy-ich-nosic/


Maseczka to współczesna OBRZEZKA , nakazana przez fałszywego boga, sklasyfikowanego na moich blogach jako MAFIA YHWH. Dzięki takiemu oznakowaniu ludu bożego, zwanego nowotestamentowo - OWCZARNIĄ , współcześni OSZUŚCI podszywający się tu pod boga YHWH, widzą jak na dłoni , czy  mają już brać nogi za pas, czy też mogą łupić cię dalej,  szanowny maseczkowy obrzezańcu , fałszywego boga YHWH.


Na cóż komu taka maseczka potrzebna, skoro wszyscy wiemy, że stanowi  ona ściemę nie inną jak kula ziemska obfruwająca słońce?  Ano na to samo, co obcinanie żydowskiego napletka. Jeśli ktoś uważa, że amputacja napletka daje zbawienie,  znaczy to , że  według wyznawanej przez niego RELIGII, żadna kobieta zbawiona być nie może, z powodu braku omawianej części ciała. 


Pokazany wyżej MINISTER, notabene SZUMOWSKI - od SZUMU robienia,  na jednym zdjęciu ma szyjnego piega po stronie prawej, a na drugim po stronie lewej. Co to oznacza? Może to, że któreś ze zdjęć jest LUSTRZANYM odbiciem, uzyskanym w PROGRAMIE fotoszop, nie inaczej jak to;


image

https://www.youtube.com/watch?v=EEIk7gwjgIM


"Znam to, jestem oszustem to jasne  -  i nawet to, że chcę poznać prawdę jest kłamstwem... "
marek sujkowski
 
Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale