1 obserwujący
127 notek
30k odsłon
632 odsłony

CZERWONA KOSZULKA

Wykop Skomentuj9

Stary Don Pedro y Carramba Valverde wygrał dziś pierwszy etap Vuelty, Na metę wpedałował z przyklejonym do pleców Kwiatkowskim. (Całość finiszu wyglądała jak końcówka belgijskiego klasyka, więc ci dwaj na czele wcale mnie nie dziwią.). Jednodniowy lider, Kangur Rohan odpadł jeszcze w przedbiegach i nie założy już najcenniejszego trykociku.

Jak straszną jest siła Skaju mogliśmy się dzisiaj łatwo przekonać. Dzięki drużynie Pan Michał został pierwszym w dziejach Wszechświata Polakiem-liderem hiszpańskiego turu. Na jak długo? Do gór tylko, czy może ciut dłużej? Myślę, że wątpię, ale kciuki trzymam. Tylko że Vuelta to nie tygodniówka, ale męczarnia dla masochistów...

A Majka? Szykuje się na góry? Niech się szykuje... Nie będę miał nic przeciwko zmianie lidera, pod warunkiem, że nowym zostanie  Pan Rafał, w którego wciąż wierzę. Tylko drużynę ma taką jakby... słabszą.  Ale szefowie mu mówią: się nie przejmuj, wygrywaj etapy... A jak mu się coś w głowie przestawi i wygra cały wyścig? Tak przez pomyłkę..? 

Wykop Skomentuj9
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Sport