Blog
Zmiana stron
Hoyt
Hoyt Qui vivra verra ...czas pokaż
3 obserwujących 42 notki 55583 odsłony
Hoyt, 17 lutego 2017 r.

Mały ładunek wybuchowy w Polsacie i Superstacji, czyli Cyba powraca?

2208 7 0 A A A

   Z tej anteny padły słowa, które mną absolutnie wstrząsnęły. I nie chodziło tu o nazywanie konstytucyjnego ministra Błaszczaka „Pizdusiem Błaszczakiem” przez wspomnianą dwójkę. Chodzi o coś znacznie gorszego. Zezwierzęcenie, które dawno temu zostało przyzwolone przez wydawców i właścicieli stacji. Chodziło o ten dialog, jaki popłynął w eter do wielu polskich domostw w te wczesne niedzielne popołudnie:

JW - Szanowni państwo, bo podobno jest tak, że w tej sali kolumnowej...są tak zwane martwe punkty... no i właśnie takie martwe punkty, które np. zauważy obca agentura, mogą posłużyć do tego, żeby wnieść tam bombę, żeby wprowadzić tam człowieka z pasem szahida i akurat stanie w tym martwym punkcie, no i trzask prask zdetonuje i po jabłkach, i to przez tych obrońców demokracji, po co to komu?.

MM - A teraz zadajmy sobie pytanie, czysto teoretyczne oczywiście, nikomu nie życzymy krzywdy, ale JAK BARDZO POLSKA BY NIE UCIERPIAŁA, GDYBY TEN ZAMACH FAKTYCZNIE STAŁ SIĘ CIAŁEM.

JW - No, no, więc właśnie (śmiech)

MM - Bo ja pamiętam, że po 10 kwietnia dostawałem od swoich przyjaciół z Bałkanów, z różnych możliwych krajów, wiele pytań pod tym samym kątem...

JW - No jak to zrobić (śmiech)

MM- dlaczego jest taki żal u was, skoro u nas byłaby euforia. W związku z tym, ryzykuję taką tezę, oczywiście byłoby mi żal obsługi technicznej samolotu i było mi żal oraz kilku postaci, które były szlachetne, które leciały tym samolotem. Ale gdyby tak teraz, na takim posiedzeniu PiSu, JAKIŚ TAKI MAŁY ŁADUNECZEK, to czy faktycznie byśmy tak bardzo płakali

JW - Wiesz, że ryzykujesz pozew właśnie w tym momencie i wielomilionowe odszkodowanie

MM - zadaje pytanie?

JW - No tak jak zadawała pani pytanie Nie płakałem po Papieżu., czy coś takiego.. no cóż W TYM KRAJU takie pytania stawiane bez odpowiedzi są bardzo ryzykowne

MM(śmiejąc się) - Chce bardzo powiedzieć, że byłoby mi przykro, gdyby wydarzył się zamach na posłów PiS. Czuwaj.

JW - Czuwaj.


   Nie dziwi mnie epitetowanie przez pewien rodzaj ludzi Polaków i Polski określeniami „polactwo, polandia, w tym kraju”. Przecież jest to zwykła satyra, tylko czysta zabawa           i rozrywka. Pewnie przypadkowa, iż dotyczy tylko nabijania się z PiSu od momentu założenia tych wszystkich kanałów, których właścicielem jest Zygmunt Solorz Żak. Więc skoro tak jest, może i my powinniśmy zadawać im także pytania, oczywiście czysto teoretyczne, czy w Polsce nie zapanowałaby euforia, gdyby ktoś podłożył jakiś mały ładuneczek w siedzibie Polsatu i Superstacji , czy faktycznie byśmy tak bardzo płakali? Oczywiście byłoby mi żal obsługi technicznej, sprzątających ze stołów biały proszek po redaktorach panów Rurków - jak pieszczotliwie nazywa ich Kamil Durczok.

Ale, żeby nie narazić się na proces, chcę bardzo powiedzieć, że byłoby mi przykro, gdyby wydarzył się zamach na redaktorów Polsatu i Superstacji. Czuwaj!

Opublikowano: 17.02.2017 15:44.
Autor: Hoyt
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Ci, którzy sądzą, iż wszystkim rządzi Los, nie myliliby się, gdyby się nie upierali przy tym mniemaniu.

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • A w mojej mieścinie wisi obwieszczenie pod Sądem "zapal świeczkę o 21". Kurcze, mają pecha,...
  • Pozdrawiam serdecznie :)
  • "Zjednoczeni w bólu przywódcy zachodnioeuropejskich krajów ..." Do dziś pozostali...

Tematy w dziale Kultura