Blog
marix39
marix39
0 obserwujących 65 notek 13105 odsłon
marix39, 16 czerwca 2017 r.

Boża Zbroja orężem do walki z szubrawcem

176 18 1 A A A

Czy wiesz o tym że Bóg wyposażył chrześcijan w Bożą zbroję,dzięki której każde z Jego dzieci bez problemu nakopie szatanowi?  Mówi o tym List do Efezjan w szóstym rozdziale:

" W końcu bądźcie mocni w Panu - siłą Jego potęgi. Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła.  Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich".

Z tych wersetów wynika jasno,że  walkę z szatanem ,prowadzimy w sferze duchowej,stąd też musimy dbać o własny wzrost duchowy,abyśmy potrafili korzystać ze zbroi,jaką dał nam Ojciec. Dzięki Bożej zbroi, jesteśmy mocni siłą Jego potęgi,a to już przesądza o naszym zwycięstwie w każdym przypadku.Bo któż może fiknąć sile potęgi Ojca?Z kolejnych wersetów,dowiadujemy się z jakich elementów składa się Boża zbroja.Oto one:

1) Na biodra - PAS PRAWDY. Wiemy dobrze, że szatan jest ojcem kłamstwa a my głosimy wyłącznie Prawdę

2) Na tułów - PANCERZ SPRAWIEDLIWOŚCI, chroni nasze organy przed śmiercią, przed rozlewem krwi, a nasze serce , przed kłamliwymi oskarżeniami szatana

3)Na nogi - BUTY, chronią nasze nogi przed zasadzkami szatana. Albowiem poruszamy się po jego terytorium, głosząc Ewangelię, a on chce temu zapobiec

4)Do ręki - TARCZA WIARY, chroni nas przed niepewnością, którą rozsiewa szatan w naszych sercach, odnośnie SŁOWA BOŻEGO i wierności Ojcu.

 5)Na głowę - PRZYŁBICA (hełm),chroni naszą głowę, nasz sposób myślenia. Dzięki temu nasz rozum jest chroniony od szatańskich kłamstw

6)Do ręki - MIECZ DUCHA ŚWIĘTEGO, służy do ataku na naszego wroga. SŁOWO BOŻE jest  Święte, posiada ogromną Moc, dlatego staje się naszym mieczem.

Aby nasza zbroja mogła działać, musimy modlić się w Duchu Jezusa, czyli zgodnie z Jego pragnieniami .Dzięki modlitwie otrzymujemy duchową moc ,gdyż  nie możemy  polegać na sobie ,lecz musimy stać się narzędziem Ojca .W innym wypadku, nasze wysiłki w toczeniu duchowego boju ,będą bezowocne. Boża zbroja ,to narzędzie do odnoszenia duchowych zwycięstw.

Przyjrzyjmy się teraz punktowi 6.

Czy widzisz co jest Mieczem, który służy do ataku? Słowo Boże!!!! Jaki z tego wniosek? Jeśli nie napełnimy się Słowem Bożym poprzez czytanie Biblii, wówczas nie mamy miecza. Co się wtedy dzieje? Szatan może okładać nas jak chce, a my możemy go jedynie kochać ,jak wmawiają chrześcijanom ,wszelkiej maści zwodziciele. A co dał nam Ojciec? Miecz!!!! 

W punkcie 5 widzimy przyłbicę, która chroni nasz rozum, sposób myślenia. Jaki będzie twój sposób myślenia, jeśli nie poznasz Słowa Ojca, które jest w Biblii?

Punkt 4 -tarcza wiary .Jeśli nie znasz Ojca, bo nie czytasz Jego Słowa, to w co ,w kogo  i na podstawie czego wierzysz ?

W punkcie 3 pokazane są buty. Czy bez studiowania Biblii, pójdziesz głosić Ewangelię? Wiesz że nie, bo nie masz nic do powiedzenia, bez jej znajomości.

Pancerz sprawiedliwości  ,pokazany w punkcie 2 ma chronić nasze serce przed kłamstwami szatana. Skąd będziesz wiedział, kiedy szatan kłamie ,skoro nie znasz Biblii, która jest PRAWDĄ ? 

W punkcie 1 znajduje się pas  prawdy. Żeby poznać prawdę, trzeba zaznajomić się z Biblią, nie ma innej drogi!!! 

Widzisz teraz jasno, że bez znajomości SŁOWA JEZUSA, które zamieścił w Biblii, jesteś kompletnie rozbrojony!!!Jesteś bezbronny jak robak!!! To właśnie szatan odciąga cię od BIBLII !!!!! To szatan za wszelką cenę usiłuje cię rozbroić!!! Wie, że kiedy chodzisz w zbroi Ojca, nic nie może ci zrobić ten kłamca i oszust!!! Jeśli usłyszysz kiedykolwiek od kogoś żebyś nie czytał Biblii, to uciekaj od niego jak najdalej!!!Wiesz już ,że taki jest synem diabła. Jeśli ktoś wmawia ci, że masz kochać wszystkich ludzi bezkrytycznie, to spluń mu pod nogi i uciekaj na drugi koniec świata!!!

Czy miecz który dał ci Ojciec nic nie znaczy? A reszta Bożej Zbroi? Ojciec ci ją dał, żebyś przy jej pomocy mocniej kochał? Kochaj tych, którzy na miłość zasługują!!!!!!Tak jak nasz Ojciec, który jest w Niebie!!!Pamiętasz, że przygotował piekło dla szatańskich kmiotów? Jednocześnie też jest nieskończoną miłością .Dla wszystkich jest miłością? Skoro istnieje piekło i puste ma nie być, to wiesz już że nie dla wszystkich. Ojciec kocha tych, którzy kochają Jego i są Mu wierni. Tych, którzy chodzą Jego drogami, słuchają Jego Głosu, a nie bezdusznych morderców, gwałcicieli i szubrawców!!!!Czy to jest dla ciebie jasne? Taki obraz Ojca masz w sercu?

Więc jeśli jakiś jełop, nie mówi nic innego, prócz tego że Jezus cię kocha, to mam nadzieję ,że teraz już wiesz ,kim jest. W taki właśnie sposób rozmywa twój rozsądek i stajesz się niczym innym jak zakochanym clownem w jego paskudnych łapach!

Pastuchy z jutuberskiego kanału "Jezus bez religii" mówią o czymś innym? Papież Franciszek, mówi o czymś innym ,jak tylko o miłości? Obudź się!!! Wiesz od czego NARÓD WYBRANY zaczął odbudowę Jerozolimy po siedemdziesięciu latach niewoli? Od łatania murów obronnych, które były ich Starotestamentową Bożą Zbroją. Po co je łatali? Z miłości do imigrantów? Łatano je po to, aby  źli ludzie, mordercy i wrogowie nie mogli ich dopaść.

 Dzisiejszy papież ,rzeczone pastuchy i inni synowie szatana, wmawiają nam zupełnie coś odwrotnego, w imię chrześcijańskiej miłości, doprowadzając tym samym do tego, że co głupsi chrześcijanie rozdziewają się z Bożej Zbroi, słuchając tych  zwodzicieli, zamiast swojego Ojca, który jest w Niebie .

P. S.

To jest właśnie ta notka, co "nie dawała "się opublikować. Wcześniej była niekompletna, lecz wtedy jeszcze o tym nie wiedziałem. Teraz już nie mam wątpliwości ,że ma ujrzeć światło dzienne, co niniejszym czynię ,wciskając guzik "opublikuj". Odgadnij przy okazji,co uchroniło mnie przed brudnymi łapskami sekty?

[marek]

 

 

 

Opublikowano: 16.06.2017 18:16. Ostatnia aktualizacja: 17.06.2017 09:39.
Autor: marix39
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Proszę zapoznać się z Księgą apokalipsy na początek.Mam wrażenie,że problem polega na...
  • "O ciele Pana Jezusa , pomimo świadectwa św. Tomasza , pisze pan wymijająco." - nikt nie...
  • "A czy pana zdaniem Pan Jezus ma ciało?" - 2Kor3,17 "17 Pan zaś jest Duchem10, a gdzie...

Tematy w dziale Społeczeństwo