23 obserwujących
99 notek
96k odsłon
213 odsłon

Czujność rewolucyjna Parlamentu Europejskiego

Wykop Skomentuj

Seryjnie wydawane rezolucje Parlamentu Europejskiego potępiające Polskę za jej opór w temacie gender biorą się z długiej tradycji czuwania rewolucyjnego i dezinformowania mas. 

Rok 1792. Jean Antoine Rossignol, uczestnik szturmu na Bastylię, generał wojsk republikańskich, staje na czele Komitetu Czujności Rewolucyjnej.

Lenin. Wielka Rewolucja Październikowa. Wróg jest rozpoznawalny jako kontrrewolucjonista i największa czujność aparatu kontroli myśli musi być skierowana na przejawy myślenia kontrrewolucyjnego.

Republika Weimarska. Jedną z przyczyn kryzysów społecznych - uważa Wilhelm Reich – jest brak albo odwracanie skutków rewolucji seksualnej. Wśród poruszanych przez niego obsesyjnie zagadnień była promocja bardzo wczesnej inicjacji seksualnej kobiet, również w kontaktach ze starszymi mężczyznami. Ciosem w przemiany kulturowe była likwidacja edukacji seksualnej i generowanej przez nią swobody seksualnej, której zapobiega czujność strażników rewolucji seksualnej. Idąc za podpowiedzią Michela Foucault post - marksiści przemieniają organizacje naukowe w straż rewolucyjną. Ma czuwać i oskarżać.

W Polsce czuwanie rewolucyjne w tym czasie jest nieco bardziej siermiężne. Zadania Partii w walce o czujność rewolucyjną na tle "sytuacji obecnej" określa w referacie końcowym na trzecim Plenum KC PZPR osobiście Bolesław Bierut.

Postmarksiści z Parlamentu Europejskiego dobrze wiedzą, że kto nie idzie do przodu ten się cofa a podważanie w wątpliwość osiągnięć rewolucji (seksualnej) niebezpiecznie cofa ją, więc heroicznie czuwają, by żadna siła konserwatywna nie postąpiła naprzód i nie cofnęła zmian, w czym obecnie wspierają marksistów chadecy. Najlżejszy przejaw powściągania wolności seksualnej oprotestowują bez zwłoki i zestawiają z najgorszymi praktykami politycznymi. 

Rozprawianie się z reakcjonistami osadzone jest w instytucjach, ale głównym polem walki są przekonania masowe. Mając za sobą media i pedagogikę seksualną można dowolnie manipulować kontrrewolucyjną treścią i jej adresatami.

Geje i lesbijki zestawiani są z niewinnymi ofiarami a reformowane na siłę społeczeństwo z prześladowcami.

Reakcjoniści to najgorszy bezmyślny i nieludzki sort. Wmawiana jest konsekwentnie społeczeństwu podrzędność opozycji do gender.

LGBT to ludzie, nie ideologia. Nie ma ideologii LGBT. Atakowani przez reakcjonistów są pojedynczy niewinni ludzie.

Homoseksualiści są tacy sami, bez różnicy, co heteroseksualni partnerzy (W tej manipulacji w nawias zostaje wzięta płodność i trwałość rodzony).Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka