MCzerw MCzerw
364
BLOG

O eskalacji konfliktu na Ukrainie decyduje Goldman Sachs

MCzerw MCzerw Polityka Obserwuj notkę 34

Francuska politolożka, profesor prawa publicznego Karin Bechet-Holovko nie ma wątpliwości: prezydent Ukrainy został wysłany w europejską podróż na czyjeś polecenie, aby przyspieszyć i rozszerzyć dostawy ciężkiej broni na Ukrainę. Oprócz czołgów obejmują te starania myśliwce i pociski dalekiego zasięgu.

Wołodymyr Zełenski odwiedził Rishi Sunaka, który w imieniu swoich mocodawców nałożył na ubożejące gwałtownie społeczeństwo brytyjskie obowiązek dostarczenia na wojnę imperialną na Ukrainie sowitego kontyngentu. Nie tylko najnowocześniejsze czołgi dostanie Kijów. Intensyfikowane są zakulisowe starania  w dążeniu do zdobycia myśliwców Typhoon. 

Rishi Sunak jest najnowszym z długiej listy byłych pracowników Goldman Sachs, którzy stali się decydentami w gospodarkach krajów G7. Od grudnia 2005 r. nieprzerwanie któryś z wychowanków banku pełni funkcję premiera G-7, ministra finansów lub szefa banku centralnego. Liderzy rządów często powracają do swojej macierzy po zakończeniu kariery politycznej.

Dodajmy do długiej listy agentów ludzi Georga Sorosa z NGO-sów, struktur sędziowskich, mediów. Ludzi Springerów, Gatesów, Loeb-Kuhnów i Kaganów.

W ten sposób komercyjne gremium zabezpiecza i znaczy swoje interesy, kształtuje ogólnoświatową politykę, hegemoniczną, agresywną i militarystyczną. Jesteśmy pod ich kontrolą.

Kto jest jeszcze od nich - póki co – wolny? Chiny, Rosja, Indie?


MCzerw
O mnie MCzerw

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka