Blog
Mecenas Krzysztof D.M. Nowak
Mecenas Krzysztof D.M. Nowak
2 obserwujących 1085 notek 227309 odsłon
Mecenas Krzysztof D.M. Nowak, 10 maja 2017 r.

,,Kristof nadajesz się do psychologa" - dokończenie

Jeszcze słowem dokończenia odnośnie mojej wczorajszej notki.


Ja jak za jakiś czas powrócę do bardziej nieszablonowego życia, to z tą różnicą, że szersza publika niekoniecznie będzie wiedziała, kiedy to się stanie i co dokładniej będę porabiać.

Przez ostatnie 2 lata do tej pory opisywałem mniej więcej od 1/3 do 1/2 swojej ogólnej aktywności i przemyśleń. A mimo, że mniej niż połowa, to często miałem przypinaną łatkę jak nienormalnego, to dziwaka itp. Te opinie nie robią na mnie wrażenia, ale też w niczym mi nie pomagają, więc ich nie potrzebuję. Dużo osób nie pojmuje, że ktoś może prowadzić inne życie niż praca od 8 do 16 i ewentualnie jakieś przyziemne hobby. I często ludzie próbują zrównać do swojego poziomu jednostki wybijające się. Ja się nie dam, utrzymuję swoje cele i za jakiś czas znowu wystrzelę, i to do poziomu intensywniejszego niż do tej pory. Ale o tym gawiedź już nie musi wiedzieć, i ewentualnie rzucę jakieś drobne urywki mojej aktywności i przemyśleń. Nie potrzebuję poklasku, wystarczy, że ja wiem, że jestem zajebisty.

Stety niestety żyjemy w ramach pewnego społeczeństwa. Mi wystarczy historia jednej z moich przodkiń, która o mało zostałaby spalona na stosie za ,,czary", tylko dlatego, bo wynalazła innowacyjną metodę leczenia pewnej dolegliwości.

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

imagefree counters

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • 10 powiatów / miasta na prawach powiatów z najwyższym odsetkiem jakie mi wyszły: - Wrocław...
  • @Amstern Wziąłem pod uwagę 10 statystyk, ale żadna z nich nie była odnośnie wyborów...
  • @niekompetencja Przyczyn nieszczęść Europy. Ja osobiście jestem szczęśliwym człowiekiem.

Tematy w dziale