3 obserwujących
1444 notki
308k odsłon
158 odsłon

Wyrzućmy Francję, Belgię, Niemcy, Szwecję itd. z UE

Wykop Skomentuj3

Jakiś czas temu pisałem, że Polska powinna być gotowa za x lat na opuszczenie Unii Europejskiej, po tym jak dostarczająco się nachapie funduszami, a jednocześnie społeczności zachodnioeuropejskich krajów zupełnie zbzikują. 

Myślałem, że to będzie za 20-30 lat, ale społeczności zachodnioeuropejskie zbzikowały szybciej, niż myślałem, a żadne pieniądze nie są warte integrowania się z tymi debilami.

Ale tak się zastanawiam. Dlaczego to my mamy opuścić Unię Europejską. Dla mnie teoretycznie wartości europejskie są bliskie. Podobnie jak dla wielu innych Polaków, a także Chorwatów, Łotyszy, Rumunów itd. 

A, że zachodni Europejczycy zamiast być dumnymi Europejczykami, wolą być cwelami? No cóż, w takim razie może to ich powinno się wyrzucić z Unii Europejskiej - mam tu na myśli przede wszystkim Francję, Belgię, Luksemburg, Holandię, Niemcy, Danię, Szwecję, być może także Włochy i Grecję - generalnie znaczną część tzw. starej UE, krajów członkowskich będących w UE jeszcze przed przystąpieniem Polski i innych prawilnych krajów. 

Ostatnie niesnaski na linii Francja - Polska pokazują, że Unia Europejska jest za mała na te 2 kraje. A ja myślę, że Warszawa obecnie wygląda jak Europa. A Paryż? No cóż...

Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale