Blog
Memento mori..
Michał Tyrpa
Michał Tyrpa inicjator akcji "Przypomnijmy o Rotmistrzu" ("Let's Reminisce About Witold Pilecki")
49 obserwujących 385 notek 384751 odsłon

Moje ostatnie komentarze

@SIŁACZKA On też miał s w o j e r a c j e ! Więcej empatii, Siłaczko! I odrobinę uznania :)
@SIŁACZKA Empatia. I podziw. To jest to, czego wciąż nam brakuje... Co teraz odważny Bugajski nakręci? Wobec kogo reżyser "Zaćmy" natchnie nas do empatii i podziwu? Abrahama Gancwajcha? Salomona Morela?
@ERYK TOBIASZ Tak się zastanawiam (to wciąż dla mnie zagadka), co może kierować tego typu anonimowymi trollami, którzy w taki sposób - tak się udzielając - beznadziejnie trwonią czas.
@ERYK TOBIASZ Zobacz, i pojawił się kolejny anonimowy troll, któremu się zdaje, że jeśli coś prowokuje do myślenia ( ! ), należy z tym natychmiast skończyć. I dostosować do jego wygody, lenistwa i tępoty. :) Zastanawiam się,...
@ERYK TOBIASZ Czy (tak jak ja) przypuszczasz, że Siłaczka usiłuje zatrzeć wrażenie, jakie stało się udziałem czytających niniejszego bloga, kiedy Prawdziwy (kto wie, czy nie Nastajaszczy..) Polski Arcypatriota zdemaskował nas jako...


O mnie

darmowy hosting obrazków Przypomnijmy o Rotmistrzu / Let's Reminisce About Witold Pilecki on Facebook. Doświadczając kolejnych erupcji Inferno Polonico, przed oczami duszy widzę Witolda Pileckiego, który do nas, wolontariuszy akcji społecznej "Przypomnijmy o Rotmistrzu" ("Let's Reminisce About Witold Pilecki mówi"), mówi:"Z powodu mojego imienia będą was nienawidzić" (Mt 24,9)

Ostatnie komentarze

  • @SIŁACZKA On też miał s w o j e r a c j e ! Więcej empatii, Siłaczko! I odrobinę...
  • @SIŁACZKA Empatia. I podziw. To jest to, czego wciąż nam brakuje... Co teraz odważny...
  • @ERYK TOBIASZ Tak się zastanawiam (to wciąż dla mnie zagadka), co może kierować tego typu...