28 obserwujących
299 notek
409k odsłon
  69   0

Gospodarka całego Kraju jest jak dobre chłopskie gospodarstwo.

Spektakl telewizyjny "SIÓDMEGO FORUM" prowadziła jakaś przestraszona oferma, czyli dobrze nam znany Krzysztof Skowroński. Słuchał z namaszczeniem namaszczonych bredni,...
Ci ludzie są groźni dla interesu gospodarczego Polski, są groźni dla interesu narodowego Polski, bo zablokowanie, albo zniszczenie ważnego polskiego biznesu jest dla nich działaniem łatwym, możliwym, z palcem w ustach. ... są do tego psychicznie gotowi. Są drugim zagrożeniem bezpieczeństwa Polski. Bo ich nie interesuje dyskusja o żadnej wizji "wspólnej" Europy. Oni dążą za wszelką cenę do jak najszybszego zakopania Polaków po same uszy, tak aby już nigdy się z tej unii wykopać nie mogli. Tak powiedział poseł Komorowski w Sejmie.

Moje zdanie jest przeciwne: - Weszliśmy do Unii europejskiej i dobrze. Tak chcieliśmy i tak mamy. Ale Unia, by sprostać wyzwaniom cywilizacji globalnej musi się przeobrazić, a Polska już nie wchodzi do Unii, jest jej współgospodarzem, i ma obowiązek wypowiedzieć się, nawet bardzo ostro, jak sobie przyszłość wyobraża. Właśnie w interesie wspólnoty.  

TRZECIE: Niekompetentna pycha socjalistycznych euroentuzjastów
TRZECIE:
TRZECIE:
Skrajna, ekstremalna, absolutna, maksymalna, totalna, największa na świecie niekompetencja tych ludzi, żenująca, zupełnie niewiarygodna, aż do absurdu nieodpowiedzialna głupota czołowych polityków opozycji politycznej. Czytanie aktualnego programu Platformy dostarcza takich wrażeń co 5 sekund, jak stada pcheł.

To już nie chodzi o to, że to są takie bzdury, że to jest takie nic. Chodzi o to, że autor wierzy w to co pisze, jemu wydaje się, że wypowiada się mądrze. I to jest najgorsze.

To jest słabość, ale i z tej słabości bierzę się zagrożenie, "Oni" są jak uczniowie czarnoksiężnika, małpa z lusterkiem... niebezpieczni w dobrej wierze, groźni w swojej pysze i arogancji. Nawet majestat Rzeczpospolitej nie skłania ich do pokory.

Chyba dopracuję szybko a solidnie tekst: Polska racja stanu versus program PO, bo to woła o pomstę do nieba. Wystarczy porównać tekst: http://krawczyk.salon24.pl/16956,index.html z artykułami programu PO dotyczącymi  polskiej polityki wschodniej. Cała nadzieja Rosji i Putina w niekompetencji liderów polskiej opozycji.

Stanowczo odradzam lekceważenie programu PO.
On jest tak prawie tak, jak niektóre najniebezpieczniejsze książki świata, nikt ich nie przeczytał, a przecież od początku było jasno napisane, co komu po głowie chodzi. Pięknie objaśnia mechanizm fumkcjonowania pancernych łbów.

Lubię to! Skomentuj9 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale