Blog
Wstyd mi za Tuska
miecios
miecios Kaszub
0 obserwujących 238 notek 183289 odsłon
miecios, 10 grudnia 2012 r.

Czego wystraszyła się Platforma?

Od kilku tygodni trwa w mediach, niespotykana w ostatnim dziesięcioleciu, nagonka na Prawo i Sprawiedliwość. Jesteśmy świadkami coraz to nowych ataków, co ciekawe, całkowicie zsynchronizowanych i prowadzonych przez doświadczonych propagandystów. Salwa przygotowawcza dokonała się rękoma koalicji rządzącej i prezydenta, a sprowadzała się do wprowadzenia nowej ustawy o zgromadzenaich i potem do prowokacji policyjnej w czasie Marszu Niepodległości. Od tego momentu uaktywnili sie politycy Platformy, oraz media głównego scieku. Kolejną salwą przygotowawczą była sprawa "Brunobombera", tzn. faceta. który założył organizację terrorystyczną złożoną wyłącznie z agentów ABW, a któremu udało się uzbroić w kilka kawałków kabla, dwie zepsute Nokie 3310 i butelkę odżywki dla storczyków. Od tego momentu do roboty wzięły się zaprzyjaźnione media.

Słyszymy ciągle o "mowie nienawiści", oczywiście ze wskazaniem, kto ją stosuje. Oczywiście Andrzej Halicki, wygadując głupoty o wyłudzeniu przez Martę Kaczyńską odszkodowania za śmierć rodziców żadnych standardów przyzwoitości nie naruszył. GazWyb drukuje prywatne zdjęcia posła T. Kaczmarka sugerująć, że CBA za czasów rządów PiS, to była służba złożona przez  wariatów i przestępców. Najbardziej sprzedajni dziennikarze cały czas sie pilnują, żeby broń Boże nie wymienić nazwiska posła, tylko cały czas używają określenia "agent Tomek".  A śmiechu przy tym było, co niemiara. Do audycji radiowych i telewizyjnych zapraszani są znani eksperci od "mowy nienawiści": Stefan Niesiołowski czy polski Eric Clapton, czyli Zbigniew Hołdys. Ten ostatni zasłynął nazwaniem urzędującego premiera "średniowiecznym chu**m". Takie wyzwisko w zaden sposób nie jest czymś nagannym, tak samo zresztą, jak napad na dziennikarkę dokonany przez szalonego Stefka.

Parówkowy portal na stronie głównej daje po kilka tekstów atakujących PiS i Jarosława Kaczyńskiego, Onet działa tak samo, wszystkie portale zarządzane przez Agorę również. Każda wypowiedź prezesa PiS przesiewania jest przez kilka sit, aby propagandowo zaatakować, a kiedy nic nie mogą znaleźć, to w ruch idą nożyczki i tak przycinają wypowiedź, żeby Polaków postraszyć strasznym Kaczyńskim. I tak dzień w dzień, tysiące młotków wbija miliony gwoździ.

Zastanawiałem się, co takiego sie stało, że nastąpił tak wzmożony atak. Początkowo myślałem, że chodzi o spadające Platformie sondaże. Ale przecież w takiej sytuacji wystarczyłoby kilka zamówionych kontrsondaży w swoich pracowniach, czyli u płk. Kwiatkowskiego w jego CBOS-ie. Tu musiało chodzić o coś innego.

Jedyną rzeczą, która się ostatnio wydarzyła i której ekipa Tuska nie potrafiła zneutralizować była sprawa trotylu. Początkowo walczyli z tematem według najlepszych białoruskich wzorów. Najpierw dementi prokuratprów wojskowych. Potem pacyfikacja redakcji "Rzeczpospolitej", a kiedy to nie uciszyło sprawy trotylu na wraku tupolewa, to wycięcie redakcji "URze". Ale nawet to nie przyniosło uciszenia sprawy, a wręcz przeciwnie, podniósł sie jeszcze większy ferment. Nocne spotkania Grasia i Hajdarowicza nie pomogły, nie pomogła również pomoc mediów głównego ścieku., które próbowały sprawę wyszydzić i upchać pod dywanem.

To stąd ta panika całejklasy rządzącej. Cała ich 30 miesięczna  robota poszła na marne. Z przerażeniem zauważają, że coraz więcej Polaków uważa katastrofę samolotu rządowego za zamach i źle ocenia działania rządu w tej sprawie. Na naszych oczach zaczyna sie walić cała propaganda sekty pancernej brzozy. Tym bardziej, że coraz wiecej dowodów wskazuje na to, że mohery od początku miały rację.

Opublikowano: 10.12.2012 18:57.
Autor: miecios
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Ostatnie komentarze

  • @MILTON A durnie wiedzą, jaki wpływ Kaczyński miał 2,5 roku temu na zamówienia rządowe?
  • @Autor No kuźwa, już do siebie apele piszesz?
  • @MILTON A durnie już wiedzą, że Kaczyński będzie musiał się zrewanżować. Tusk za...

Tematy w dziale