Blog
Wstyd mi za Tuska
miecios
miecios Kaszub
0 obserwujących 238 notek 183289 odsłon
miecios, 8 lutego 2013 r.

Tolerancja AD 2013

Po ostatnim wyskoku polityków tego kloacznego ugrupowania, z odwołaniem Wandy Nowickiej z funkcji Marszałka Sejmu i mianowanie w jej miejsce Krzysztofa Bęgowskiego, zrobiło sie bardzo głośno na temat tolerancji i mowy nienawiści. Powstawały całe listy tych, co nie są tolerancyjni i w dodadku posługują się mową nienawiści. Dzięki Bogu, że podobno jest większe grono tych, co to tolerancyjni jednak są i mówią językiem miłości. Walterowa telewizja wałkowała temat od rana do wieczora przez dwa tygodnie. Gówniana Gazeta, wiodące tygodniki, słuszne stacje radiowe wprost się prześcigały, aby czarnym sotniom zamieszkującym Polskę objaśnić, co jest tolerancją, a co mową nienawiści.

Oczywiście, to moherowe bractwo pogrążone w tym swoim moherowo-faszystowsko-katolickim braku tolerancji nic nie zrozumiało. Nadal tkwi w tym przerażającym zabobonie, co pokazują liczne sondaże. Większość Polaków nie chce, aby Krzysztof Bęgowski zasiadł na fotelu Marszałka Sejmu.

Aby wszystkim precyzyjnie objaśnić, jak podłe są mohery i jak wspaniali są MWzWM pokażę dwa przykłady. Jeden obrazuje typową mowę nienawiści, a drugi pokazuje, jak z miłością można napominać zagubione owieczki.

Przykład 1 - NIENAWIŚĆ

Stołeczna „Wyborcza” pochyliła się dziś nad losem biednej Rafalali, której jakiś obrzydliwy wandal napisał pod oknem „pedał”.Rafalala, jak podaje stołeczny dodatek do „Wyborczej”, mieszka na parterze w jednym z bloków na warszawskiej Woli. Budynek był niedawno odnawiany, więc nie ma na nim żadnych brzydkich bohomazów. A raczej - nie było, bo pod oknem transseksualistki ktoś namazał słowo „pedał” i jeszcze dorysował strzałkę. „Tak żeby nie było wątpliwości, kto tu mieszka” - żali się gazecie jedna z najbardziej znanych w Polsce transseksualistek, choć jej blask przyćmiła w ostatnim czasie swoją osobą, aspirująca do roli wicemarszałka Anna Grodzka.

 

Rafalala uważa, że akt wandalizmu pod jej oknem to efekt dyskusji o związkach partnerskich w Sejmie. „Są ludzie, którzy pałają nienawiścią. Myślę, że nadszedł czas, że oni czują potrzebę, żeby się określić” - powiedziała gazecie „poetka z penisem”. „To jest naznaczenie, potworne naznaczenie. Tak jak kiedyś naznaczało się Żydów, rysując pod ich oknami gwiazdę Dawida” - dodała. Sprawę bada już policja.

Przykład 2 - MIŁOŚĆ

Pod koniec stycznia grupa niemal trzystu naukowców, w dużej części związana z akademickim środowiskiem w Wielkopolsce, podpisała list w obronie prof. Pawłowicz. Jednym z sygnatariuszy listu był prof. dr hab. Stefan Zawadzki, wykładowca Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu.

I to właśnie on stał się celem nagonki "postępowej" młodzieży akademickiej, która postanowiła zadbać o tolerancję na swojej uczelni.
Pod kryptonimem "Akcja HOMOTERAPIA" wielkopolscy studenci postanowili dać wyraz swojej irytacji, zamalowując drzwi do pokoju na Wydziale Historycznym, w którym pracuje na uczelni prof. Zawadzki. Swoimi wyczynami pochwalili się, umieszczając w internecie film i zdjęcia.

Film i opis akcji znajdują się tutaj: http://vimeo.com/59001057#at=0

Tak, tak drodzy czytelnicy, tak wygląda dzisiaj nienawiść i tolerancja. Te drobne przykłady pokazują, jak powinniście sie zachowywać. Tylko żebyście się czasem nie pomylili.

Opublikowano: 08.02.2013 17:52.
Autor: miecios
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Ostatnie komentarze

  • @MILTON A durnie wiedzą, jaki wpływ Kaczyński miał 2,5 roku temu na zamówienia rządowe?
  • @Autor No kuźwa, już do siebie apele piszesz?
  • @MILTON A durnie już wiedzą, że Kaczyński będzie musiał się zrewanżować. Tusk za...

Tematy w dziale