Zwiastun Świtu
Tylko prawda jest ciekawa
3 obserwujących
62 notki
52k odsłony

Ostatnie komentarze

@Kazimierz Demokrata-Polski  " to tylko, że jest to niezgodne z Konstytucją, a jej zmiana na razie nie realna, nie ma woli politycznej elity" - Niestety tak jest. Marna to satysfakcja, że się w tym punkcie zgadzamy.
@Soroka  "W demokracji liberalnej żadna grupa społeczna nie jest w żaden sposób uprzywilejowana wobec innych grup" - Pseudoelity liberalno-lewackie są uprzywilejowane, IMHO.
Bardzo dziękuję Szanownym Dyskutantom za wiele merytorycznych, ciekawych komentarzy pod notką, której głównym celem nie była polemika i udowadnianie swoich racji, ale zachęcenie do refleksji i poszukiwań, co jak widzę w dużej mierze...
@coloroweobrazki  Deklaracja Terezińska naprawdę przez Polskę została podpisana? Jeżeli tak, to poproszę o fotokopię podpisu Bartoszewskiego pod nią.
@gini  "że holokaust nie byłby możliwy gdyby nie współpraca samych Żydów z Niemcami" - Należało by wcześniej zmierzyć się i zakwestionować Kłamstwo Holokaustu, jaki wymyślili Żydzi i go zawłaszczyli. - TAKIEGO HOLOKAUSTU NIE BYŁO!
@Spaslak  "wycofac sie z Deklaracji Terezinskiej?" - Czemu nie? Podobno Bartoszewski wcale jej nie podpisał, tzn. nie można nigdzie znaleźć jego podpisu.