Rzeczpospolita
link do powieści Pas Kuipera http://naszeblogi.pl/46711-powiesc-pas-kuipera
89 obserwujących
2381 notek
2155k odsłon
3521 odsłon

Rothschild wulgarnie do Trumpa. Przestań pier....

Wykop Skomentuj5

ich w amerykańskim społeczeństwie i świetnie funkcjonują w nowoczesnym społeczeństwie. (...) “...”Oficjalnie wyznawany judaizm w wersji ortodoksyjnej w niczym nie zmienia niezmiernie liberalnych poglądów Jareda Kushera i Ivanki Trump. Oboje, i to sporymi donacjami, wspierają organizacje gejowskie. A w 2011 r. Ivanka i jej mąż uczestniczyli w zbieraniu funduszy na rzecz progejowskiej organizacji Freedom To Marry. Jej twórca, Evan Wolfson, zupełnie otwarcie przekonywał, że celem tej organizacji wcale nie jest zmiana prawa, lecz „zmiana społeczeństwa”, takie jego zreformowanie, by heteroseksualny wzorzec życia małżeńskiego przestał być dominujący.

Zupełnie przemilczanym faktem jest związek między Donaldem Trumpem, a rodziną Rothschild co pozwoliło na odegranie prawdziwej szopki medialnej. George Soros oraz cały establishment atakował Trumpa aby uwiarygodnić jego osobę w oczach ogłupionej opinii publicznej, wciąż ufającej, że uczestniczyli w demokratycznych wyborach między reprezentującą Rothschildów Hillary, a anty-establishmentowym Trumpem.”...(źródło)

Wiadomo, że Trump współpracuje ze swoim zięciem w biznesie od bardzo dawna i ma do niego bezgraniczne zaufanie. Nie jest to też jakiś tam Żyd. Trump takiemu córki by nie oddał. Jego zięć jest synem jednego z liderów żydowskiej diaspory Nowego Jorku Charlesa Kushnera, działającego od dawna w budowlanym biznesie. Ma on kontakty na całym świecie. To on według nieoficjalnych informacji ma być jednym z przedstawicieli żydowskiej diaspory, poprzez których Kreml szuka kontaktów z Trumpem. Jako pośrednicy mieli wystąpić przedstawiciele rosyjskiej żydowskiej elity finansowej. Prezydent Rosyjskiego Żydowskiego Kongresu Jurij Kanner nie potwierdził ani też nie zaprzeczył , że jego bracia służyli za pośredników przy nawiązywaniu kontaktów Kremla z Trumpem. Powiedział tylko, że takie próby w obecnej sytuacji byłyby całkowicie normalne. Podkreślił też, że nie tylko rosyjskie kierownictwo szuka kontaktów z Trumpem za pośrednictwem żydowskiego biznesu.” (źródło)

Rodzina Rothschild ratuje Trumpa przed bankructwem – Resorts International

Tekst poniżej został przetłumaczony na podstawie artykułu, który ukazał się 22 marca 1992 roku w biznesowym serwisie informacyjnym Bloomberg oraz artykułu American Free Press z 28 września 2015 roku, linki pod tekstem.

W 1987 roku Donald Trump nabył swoje pierwsze udziały w branży hazardowej, stając się właścicielem 93% akcji w Resorts International. Resorts International ma podłą historię, która rozpoczęła się we wczesnych latach 50-tych, była związana z agencjami wywiadowczymi CIA i Mossad, które dopuszczały się nielegalnych transakcji, praniem pieniędzy z handlu narkotykami oraz hazardu.

W dniu 30 października 1978 roku, gazeta The Spotlight poinformowała, że głównymi akcjonariuszami firmy Resorts International są: Meyer Lansky, Tibor Rosenbaum, William Mellon Hitchcock, David Rockefeller oraz baron Edmond de Rothschild.

W 1987 roku, po śmierci prezesa Resorts International oraz długoletniego współpracownika CIA Jamesa Crosby pojawił się młody potentat nieruchomości z New York – Donald Trump, który wykupił udziały Crosby w hazardowym imperium.

Trump szybko stał się powszechnie znany ze swojej barwnej osobowości oraz wielu luksusowych hoteli, apartamentowców i biurowców nazywanych swoim nazwiskiem. Podczas gdy nazwa „Trump” ukazywała się na pierwszych stronach gazet, nazwy pozostałych udziałowców w Resorts International czyli członków rodziny Rockefeller i Rothschild pozostawały ukryte przed opinią publiczną.

Kiedy pod koniec lat 80-tych Trump był w posiadaniu udziałów w Resorts International jego nieruchomości w Atlantic City oraz New York znalazły się w finansowych tarapatach, ponieważ rynek nieruchomości odnotował w tamtym czasie ogromne spadki. Trzy kasyna w Atlantic City, podobnie jak inne aktywa Trumpa były zadłużone. Dopiero przy pomocy gwarancji wystawionych przez Wilbur L. Ross Juniora, dyrektora w Banku Rothschild Inc. Trump był uprawniony do prowadzenia kasyn i mógł odbudować swoje zagrożone widmem bankructwa imperium.”..(źródło)

Paweł Strawiński “Kushner wychowywał się wraz z trójką rodzeństwa w zamożnym domu w Livingston w New Jersey. Chodził do prywatnej żydowskiej szkoły, a potem poszedł na Harvard, choć nie uczył się najlepiej. Według laureata nagrody Pulitzera Daniela Goldena przyjęcie zawdzięczał ojcu, który przekazał uniwersytetowi 2,5 mln dolarów. Na studiach, według kolegi z tamtego okresu, cytowanego przez tygodnik „New Yorker”, Kushner woził się Range Roverem, głównie po to, aby pokazać, że ma pieniądze. Po socjologii na Harvardzie poszedł na Uniwersytet Nowojorski, który miał z kolei ponoć otrzymać 3 mln dolarów. Tu miał odbyć podwójne studia prawnicze i biznesowe. Zaczął nawet praktykę, ale szybko się do prawa zniechęcił.

Wykop Skomentuj5
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale