Rzeczpospolita
link do powieści Pas Kuipera http://naszeblogi.pl/46711-powiesc-pas-kuipera
89 obserwujących
2381 notek
2159k odsłon
1909 odsłon

Tarczyński był nikim. Utrzymanek 7 lat starszej kobiety

Wykop Skomentuj7

Pamiętam, że zjawił się kiedyś w Warszawie w towarzystwie Migoń - wspomina informator Newsweeka. A za jakiś czas spotkałem go w telewizyjnej stołówce z inną śliczną dziewczyną. Przedstawił ją jako żonę.

Na szczęście Adze'72 to chyba nie przeszkadza.”..(źródło)

Dominik Tarczyński (ur. 27 marca 1979 w Lublinie[1]) – polski polityk, działacz katolicki i publicysta, poseł na Sejm VIII kadencji.

Życiorys[edytuj | edytuj kod]

Absolwent prawa na Wydziale Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego (2006)[1].

Od 2003 do 2008 był animatorem wspólnoty w londyńskiej katedrze Westminster, prowadził też audycję radiową muzyki chrześcijańskiej. Był świeckim asystentem jednego z brytyjskich egzorcystów[2]. Od 23 stycznia 2009 do 1 lutego 2010 był dyrektorem TVP3 Kielce[3], później zatrudniony jako zastępca dyrektora ds. eksploatacji w Ośrodku Informatyki i Telekomunikacji TVP[4].

Zajął się także działalnością publicystyczną na łamach „Gazety Polskiej” oraz tworzeniem filmów dokumentalnych poświęconych m.in. działalności egzorcystów[2]. Wyreżyserował m.in. film dokumentalny Kolumbia – świadectwo dla świata[5], z udziałem ówczesnego prezydenta Kolumbii Álvaro Uribe[6], nagrodzony na XVI Międzynarodowym Katolickim Festiwalu Filmów i Multimediów w Niepokalanowie[7]. Został założycielem Stowarzyszenia Wspólnota Katolików Charyzmatycy[2].

W 2010 bez powodzenia kandydował do sejmiku świętokrzyskiego z listy Prawa i Sprawiedliwości[8]. Następnie organizował struktury stowarzyszenia Polska Jest Najważniejsza w Kielcach[9], jednak po kilku tygodniach je opuścił[10]. W 2011 współtworzył Solidarną Polskę[11], z której odszedł na początku kwietnia 2014[12]. W tym samym roku, z rekomendacji Prawicy Rzeczypospolitej, kandydował ponownie do sejmiku z listy PiS[13]. W wyborach parlamentarnych w 2015 wystartował do Sejmu jako bezpartyjny kandydat z jedenastego miejsca na liście Prawa i Sprawiedliwości w okręgu kieleckim. Został wybrany na posła VIII kadencji, otrzymując 7475 głosów[14]. Po wyborach został członkiem PiS[15].

W październiku 2018 przegrał proces w trybie wyborczym z ubiegającym się o prezydenturę Kielc Bogdanem Wentą; sąd nakazał mu sprostowanie i zaprzestanie rozpowszechniania nieprawdziwych informacji dotyczących rzekomej służby powoda w ZOMO oraz o „trenowaniu przez niego pałowania na głowach Polaków”, zarządził też przeprosiny i wpłacenie 20 tys. zł na Wielką Orkiestrę Świątecznej “..(źródło)

Poseł PiS pokazał piękną żonę! ( Źródło )

--------

Ważne

Na szczęście Tarczyński rozpieszcza swoja partnerkę jak tylko może. Pozwala się zabierać na egzotyczne wycieczki i chwali jej ciało, taktownie podkreślając, że jak na swój "podeszły" wiek, to ciągle trzyma się świetnie.”..'Drugi zgrzyt miał miejsce w stołówce TVP, gdzie Tarczyński kręcił się kilka lat temu, jako ówczesny współpracownik śp. Przemysława Gosiewskiego.

Pamiętam, że zjawił się kiedyś w Warszawie w towarzystwie Migoń - wspomina informator Newsweeka. A za jakiś czas spotkałem go w telewizyjnej stołówce z inną śliczną dziewczyną. Przedstawił ją jako żonę.

Na szczęście Adze'72 to chyba nie przeszkadza.

-----------

Mój komentarz

Wplityce zaatakowało Tarczyńskiego informując o pretensjach Gosiewskiej.

Następny “niewidzialny” o którego życiu nie wiemy nawet tak podstawowych rzeczy jak to czy jego aktualna żona jest jego pierwszą żona Czy wziął ślub kościelny. Czy ma dzieci. Czy jego żona jest rozwódką. Czy ma dzieci .

Czy luksusowy tryb życia i start w wyborach “sponsorowała” mu ówczesna ”narzeczona “?

Czy wstydzi się swojej żony i dlatego w swoim życiorysie na wikipedii nic o niej nie wspomina ?

Czy też Mign jest wciąz tylko jego wieloletnią konkubiną ?

Internet jest całkowicie wyczyszczony z wszelkich informacji. Mnóstwo usunięto na podstawie ochrony danych osobowych.

Kiedy katolicka partia, kiesy PiS skończy z takimi infantylnymi, plastikowymi, gówn..... kandydatami?

Marek Mojsiewicz

video Konferencja prasowa z udziałem Grzegorza Brauna

videoWybory: Sukces Grzegorza Brauna i Polaków na Litwie!

videoW PUNKT (R. GROMADZKI) - GRZEGORZ BRAUN - NIE RÓBCIE ZE MNIE RUSKIEGO AGENTA!

 

Wykop Skomentuj7
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka