Blog
REBELIANT
Robert Szmarowski
Robert Szmarowski Psycholog i rebeliant. 1970 r.
4 obserwujących 424 notki 565991 odsłon

Moje ostatnie komentarze

@DEDA Gdyby nie specyficzny kontekst, to powiedziałbym, że z DEDY straszny sztywniak.
@Autor W swoim tekście odniosłem się do żądania, aby nie strzelać w Sylwestra. Używanie pirotechniki poza tym dniem, jest zabronione.
@AMSTERN Wręcz przeciwnie. Był gdyńskim stoczniowcem, który walczył w 1970 roku, strajkował w 80 i z garstką straceńców próbował protestować 13 grudnia 1981.
@NOO Ale tego się nie robi w taki sposób. Lepiej poświęcić nawet i jeszcze rok, ale załatwić sprawę tak, jak się należy. "Mniej te deum, a więcej oleum".
@ESKA No tal, ale gdy siły porządkowe muszą izolować "obrońców demokracji", którzy zamknęli się w opanowanej przez siebie siedzibie parlamentu, to dla "życzliwej Polsce" zachodniej prasy pożywka na bardzo długo i na bardzo głośno. A...
@DEGUSTATHOR Moim zdaniem, to jednak nie powinno pozostać bezkarne, bo za którymś razem już się nam całkiem wszystkie pojęcia rozmyją. Najpierw pośmialiśmy się, gdy ci obłąkańcy ogłosili, że PiS wprowadził stan wojenny. Potem z...
@FILIP14 Też "trochę poznałem" i w pełni się zgadzam, że ci przyzwoici z tamtej epoki powinni go potępić w sposób nie pozostawiający wątpliwości co do ich lojalności wobec Polski.
@FREEBOOTER Ja co prawda jestem psychologiem, ale nie prowadzę praktyki terapeutycznej. Pan pomylił poradnie. A jak jeszcze raz wrzuci mi Pan jakiś spam w komentarzu, to po prostu Pana zbanuję.


O mnie

Kontynuację bloga znajdziecie Państwo pod tym adresem: http://szmarowski.salon24.pl

Obserwowane blogi

Ostatnie komentarze

  • @DEDA Gdyby nie specyficzny kontekst, to powiedziałbym, że z DEDY straszny sztywniak.
  • @Autor W swoim tekście odniosłem się do żądania, aby nie strzelać w Sylwestra. Używanie...
  • @AMSTERN Wręcz przeciwnie. Był gdyńskim stoczniowcem, który walczył w 1970 roku,...