Blog
Wąsy Stalina, łysina Lenina
Mustrum
Mustrum Zawistny hejter i nieudacznik
6 obserwujących 7 notek 45334 odsłony
Mustrum, 12 czerwca 2018 r.

KFC

144 5 0 A A A

Nie mam absolutnie żadnego problemu z tym, że PAD chciał się wybrać do KFC na kurczaka. Prezydenci i premierzy różnych państw mają różne zachcianki, w końcu to tylko ludzie. Sam raczej wybrałbym Raunchy Ronnie's ale de disgustibus debilis est, czy jakoś tak. Reagan miał Jelly Beans,  Churchill whisky, Roosevelt Stalina.

Mam jednak bardzo wielki problem z BOR, ochroną osobistą Prezydenta i ogólnie z ChuDiKKiem, który nadal odwalają służby polskie. Ludzie, kochani, ta paniulesia nie powinna się zbliżyć do PADa na bliżej niż 4 metry zanim znalazłaby się facjatą na glebie zastanawiając się co się stało z rękami wykręconymi do tyłu. To już kolejna, KOLEJNA, sytuacja, w której prezydent kraju jest nieskuteczne chroniony przez tych, którzy są odpowiedzialni (???) za jego życie. A co jeżeli to miałby być  kolejny Rysio Cyba? Skąd BORowiki wiedzą za wczasu, że nie? Nie wiedzą, a  odwalają popelinę.

Luuuuudzie naprawdę chcecie kolejnej tragedii? Czy naprawdę tak mało znaczy powaga urzędu?

I żeby nie było, że to PiSowska paranoja (nie jest, jestem wyborcą kanadyjskiej partii konserwatywnej), w 2012 roku 1 listopada byłem na Powązkach. Wracając z grobów mojej rodziny, przeszedłem o 2 metry od PBK i jego żony. BORowiki pełzły lawą 4-5 metrów za nimi. Swobodny dostęp do pary prezydenckoej, bez żadnej możliwości interwencji BORu za względu na ciasno poustawiane nagrobki. NIGDY tak nie powinno być, nawet dla krzesłołaza bigosowego.

Amatorszczyzna, niekompetencja i beztroska jakośtobędziość. I pomimo szumnych zapowiedzi oraz, przyznaję, kilku przebłysków, obecna władza to kontynuuje. Słabo, moi mili, słabo.

Opublikowano: 12.06.2018 15:13.
Autor: Mustrum
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Nie jestem rasistą, wszystkich nienawidzę po równo, ale lewactwo równiej.

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @Leonarda Bukowska  Pani Leonardo, pani się nad tym nie zastanawia. Kim jest YanThar jest...
  • @Julka Palmer  Jak już skończyłaś pracę, Julcia, to załóż majtki.
  • @Julka Palmer  Nie tylko na Jandę. Na każdą szmatę na którą warto nasrać.

Tematy w dziale Polityka